Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

okap kuchenny jaki kupić ?

Polecane posty

Gość gość

Moje miłe Panie chcę kupić cichy i niedrogi(do 600zł)okap kuchenny pod szafkowy proszę o opinie i porady.Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam okap kominowy, więc nie mogę polecić nic konkretnego, ale może spróbuj tutaj: http://www.kreocen.pl/kategoria/Okapy-2_1079.html Możesz sobie określić swój budżet i włączyć inne filtry, jak właśnie poziom hałasu. Wyskoczą Ci najciekawsze z przeróżnych firm. Zawsze będziesz mogła podjechać do sklepu producenta i sprawdzić już konkretny model. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne okapy kominowe robi Amica. Jest taki jeden In 900 z aluminiowymi filtrami tłuszczu i diodowym oświetleniem. Zobaczcie jak to wygląda po sklepach imyślę, że wam sie spodobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja od siebie mogę polecić okapy z http://www.gort.pl/pl/ . Naprawdę porządne, i starczają na długie długie lata :) Firma ma bardzo dobrą renome!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam wyciąganaego. mam taki zwykły za 280 zł z wkładem węglowym. Na electro.pl kupiłem i do naszych celów i wymagań wystarcza nam w zupełności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osoby co pisała o tej Amice 900. Czy to jest cichy okap na najwyższych obrotach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_bella_la
Posiadałam Amicę przez długi czas. Ogólnie nie sprawowała się najgorzej, choć na najwyższym poziomie pracował dosyć głośno i ciężko było to znieść. Pół roku temu podczas remontu kuchni zmieniłam okap na producenta Nortberg. Jest to polski producent i posiada dosyć spory wybór okapów, w tym również okapy podszafkowe, czy wyspowe. Ja mam okap kominowy, który kosztował mnie około 1500 zł. Jak na taką cenę, to muszę powiedzieć, że było warto. Wiem, że ktoś szukał czegoś tańszego. Najlepiej wejść na stronę producenta i sprawdzić. Z tego co pamiętam to mieli też tańsze modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fismolka
to prawda - Nortberg posiada okapy tańsze. Sama posiadam model Amadis - podszafkowy, za który zapłaciłam niecałe 400 zł. Było warto. Wersja tańsza niż Amica, a działa dokładnie tam samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie też na tej stronie: http://cichakuchnia.com. Niedawno kupiliśmy od nich cicho pracujący okap podszafkowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nas czeka wymiana kuchni i okapu, myślałam o electolux hob2hood bo można go połączyć z kuchnią i wtedy sam się włącza podczas gotowania, zaciekawiło mnie to rozwiązanie, odpadł by mi problem zapominania o włączeniu okapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne okapy ma tez Solgaz. Inteligentne 🙂 że tak je mozna określić. Posiadają czujniki wilgoci i temperatury, więc jak podczas gotowania wilgoć lub temperatura (lub obie te wartości) się zmieniają, to włącza się automatycznie okap. Pełna automatyka. Mozna potem zapomnieć o jego używaniu. Działa zawsze wtedy gdy jest potrzebny i wyłącza się też sam. Dla mnie, zapominalskiego, to mega rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiadam beko z czarnego szkła, kosztował koło 400,- używam jakies 3 lata i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×