Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pomysl na biznes

Polecane posty

Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie dodatkowo 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic

Gość martyna844
Pomysłu na biznes raczej nikt w Internecie Ci nie podsunie :-) Niestety ;-) Zrób dobry biznesplan pomysłu, o którym piszesz. Musisz dobrze znać planowany asortyment i grupę docelową oraz dobrze rozpoznać konkurencję i jej zasięg i potencjał. Jeśli wahasz się nadal nad czymś zupełnie innym niż sklep internetowy - zastanów się, czy na lokalnym rynku są do wypełnienia jakieś luki. Planując biznes tnij na początku zbędne koszty. Przykładowo, dobrym sposobem na zakup porządnego sprzętu w sensownych cenach są aukcje poleasingowe, takie jak EFL. Warto przejrzeć też ofertę PKO.

Gość sarmuszka
Ciekawym rozwiązaniem dla kobiety jest własny gabinet kosmetyczny, a już szczególnie wtedy, kiedy prywatnie się tym interesujemy. Mi wszystko się udało tak jak chciałam dobry biznesplan przebadalam konkurencje oraz poczytalam o sprzecie jaki warto kupic do salonu. Polecam np. poczytac na stronie http://www.dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy o infuzji tlenowej, bo tego rodzaju zabiegi potrafia przyciagnac duzo klientek :)

Gość muminkaa
Słyszałam, że myjnia bezdotykowa to bardzo dobry i opłacalny biznes. Tzn nie zarabia się bóg wie ile, wszystko zależy od ilości klientów, ale po uruchomieniu takiej myjni zarabia ona sama na siebie, powoli zwraca się wszystko, no i zaczyna się zarabianie. Firma Aspera też ma fajną ofertę właśnie na wybudowanie takiej myjni i z mężem zastanawiamy się czy by nie zainwestować.

Gość gość
wracając do głównego wątku jeżeli szukasz pomysłu na biznes to warto zastanowić się nad otwarciem salonu kosmetycznego. Coraz więcej osób zainteresowanych jest dbaniem o urodę. Fachową wiedzę zdobędziesz na kursach w New Nails, wiem że fajnie je prowadzą bo koleżanka była ostatnio na kursie stylizacji paznokci zresztą zobacz https://www.new-nails.com

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować