Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół muzyczny Euforia Siedlce

Polecane posty

Gość gość

Witam, poszukuje opinii na temat zespołu z Siedlec Euforia. Czy są godni polecenia? Bawił się ktoś z nimi na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiłam się na weselu, na którym grał ten zespół. Osobiście nie polecilabym go na pewno. Zameczyli wszystkich gości graniem non stop disco polo, do tego byli niekulturalni i opryskliwi wobec gości. Dodatkowo szczególnego talentu muzycznego to niestety nie mają. Ja mówię zdecydowane NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem bardzo zadowolona z tego zespołu, już 3 raz grali u nas w rodzinie i uważam że są absolutnie świetni, grają dużo i muzykę jaką się chce, świetnie śpiewają i zabawiają gości, dziwi mnie to że ktoś pisze że są niekulturalni, wręcz przeciwnie są naprawdę mili dla gości. Ja zdecydowanie ich polecam każdemu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj na nowym forum weselnym http://pogaduchyweselne.pl Jestem pewna, że tam dziewczyny będą wiedzieć o tym zespole i chętnie się wypowiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona i Robert
Zespół grał u nas na weselu. Początkowo byliśmy nastawieni neutralnie, bo natrafiliśmy na nich w internecie. Poczytalismy opinie i sie zdecydowaliśmy. Od samego poczatku wielkie, pozytywne zaskoczenie. Goście nie mogli wyjsc z zachwytu i każdy pytał gdzie znaleźliśmy taki świetny zespół, bo to pierwsze wesele gdzie goście bawili sie od poczatku do konca. Muzyka była dla każdego dla starszych lata 80, dla młodych najnowsze hity disco polo, a dla amatorów zagranicznych piosenek również tez sie cos znalazło. Oczepiny kulturalne bez żadnych podtektowych zabaw ;) Polecamy w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karwowscy
Polecamy w 100%. Zespół grał u nas na poczatku tego roku i lepiej nie mogliśmy trafić. Bawili gości u naszych przyjaciół u ktorych razem z obecnym mężem druzbowalismy. Zdecydowaliśmy sie praktycznie od razu po ich weselu. Co najśmieszniejsze mieliśmy juz zaklepana sale, ale tak nam sie spodobali, ze zmieniliśmy termin na tydzien pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół jest świetny, dostaliśmy polecenie od znajomych i nie żałujemy. Bardzo udany repertuar oraz świetne wykonanie. Oczepiny prowadzą super jak i całe wesele. Jesteśmy ogromnie zadowoleni i na pewno będziemy ich polecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz jakieś wątpliwości,wybierz Travelling Band ! Twoje wątpliwości znikną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim weselu będą grać w lipcu tego roku. Spotkaliśmy się z narzeczonym z przedstawicielem zespołu któremu bardzo daleko od bycia gburem. Nigdy się wszystkim niedogodzi. Jak większość osób bawi się przy disco to grają disco.. albo grają to co ustalili z młodą parą wcześniej. Zdecydowałam się na nich z polecenia i myślę że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×