Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ŚWIĘTY PRZEMYSŁAW

Ile możę kosztowac oc dla auto silnik 2.0 r 2001 ???

Polecane posty

Gość gość
Musisz znaleźć w rodzinie kogoś kto ma już zniżki i zrobić tę osobę jako współwłaściciela auta.

Gość gość
No najlepiej mieć współwłaściciela, też właśnie o tym myślę.Można też porównać sobie ceny oc na jakimś kalkulatorze np. cuk i sprawdzić gdzie jest najtaniej.

Gość gość
sruk a nie cuk j'e'b'a'n''i reklamiarze wszędzie w tych gównianych kalkulatorach trzeba numer telefonu podawać zeby potem k'u'r'w'y wydzwaniały i wciskały debilne oferty, p*****le takie coś... jedyny kalkulator bez podawania telefonu ma pzu

Jak jesteś młodym kierowcą i w dodatku bez zniżek to oc może tyle kosztować. Sa jednak sposoby, by to ominąć. możesz np. dopisać do dowodu innego kierowcę, który ma już jakieś zniżki. Dobrze jest też zastanowić sie nad dodatkowymi opcjami, bo nie zawsez oc najtaniej się opłaca. zreszta tu jest o tym fajne info: http://silesiaubezpieczenia.pl/oc-najtaniej-nie-zawsze-oplaca-sie-kupowac-najtaniej/ Poszukaj też w jakiejś multiagenji. ja polecam silesia ubezpieczenia z Zabrza, bo mają dobre oferty, ale wiem ze takich miejsc jesr w Polsce więcej.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować