Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O I DUPOSZKAA SIEDZI OD RANA SAMEGO

Polecane posty

Hej oszkaa nie zasiedź się bo się spóźnisz do pracy :) A piwosz kaleka juz czai od rana 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie połaskocz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysyłaj, bo będzie sie pod to masturbował, zbok jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha wy wszyscy pracujacy jestescie:Du brata,co roboty szuka:Dnaprawde trza cos miec z garem zeby sie zadurzyc w kims z klikania,w tej calej oszcze.baba siedzi tu non stop24/7 no ale co sie spodziewac po kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obronca i adorator w akcji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostactwem od ciebie wieje na odleglosc i te tematy twoje durne obiad do oceny,idz chlopie zmien leki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak wgl Patrysiu mam pytanie wyslalabys mi fote swojej zuzytej podpaski ? bo jestem ciekawy jak to wyglada x nie bede ciekawia mnie te rzeczy bo interesuje sie medycyna troche medycyną? :D:o śmieszkowanie pewnie prawda? :o x "chcialbym pic krew z okresu swojej kobiety" obrzydliwy psychiczny kretyn:o:o:o x fajne śmieszkowanie kretynie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 18.02.2017 o 12:03, Gość gość napisał:

a tak wgl Patrysiu mam pytanie wyslalabys mi fote swojej zuzytej podpaski ? bo jestem ciekawy jak to wyglada x nie bede ciekawia mnie te rzeczy bo interesuje sie medycyna troche medycyną? :D:o śmieszkowanie pewnie prawda? :o x "chcialbym pic krew z okresu swojej kobiety" obrzydliwy psychiczny ...:o:o:o x fajne śmieszkowanie ...ie:o

Smakosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×