Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladyviolet

Ból po seksie analnym

Polecane posty

Gość ladyviolet

Cześć, mam taki nieco wstydliwy problem. Od pewnego razu uprawiamy z chłopakiem seks analny. Uprawiamy seks bez prezerwatywy i do końca. Wszystko było dobrze, aż do dzisiaj. Dziś wieczorem uprawialiśmy seks analny w pozycji na jeźdźca. Byłam rozluźniona, dobrze przygotowana i nasmarowana. Mój chłopak wyjątkowo potraktował mnie niedelikatnie. W pewnym momencie, trochę go poniosło i bardzo przyspieszył. Penetrował mnie mocno i głęboko. Powiedział, że dochodzi. Po wytrysku poszłam się umyć, odpoczęliśmy i było ok. Chłopak już wrócił do siebie do domu, a mnie od niedawna boli w środku. Nie o***t, ale głębiej. Boję się trochę, ale z drugiej strony myślę, że wszystko ok. Żadnej krwi nie było. Miała któraś z was podobną sytuację? Nie chcę wyjść na histeryczkę i od razu lecieć do lekarza...ale trochę mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylek jest od s\rania, dziwne więc żeby nie bolalo, może jelito c***eklo? idź do gastrologa glupia szmato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal bez prezerwatywy? P****ało cie? Chcesz go czymś zarazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby jej jelito peklo to by teraz nie siedziala na kafe tylko lała by sie jej krew z tylka, poza tym jelito fiutkiem trudno rozerwać chyba ze końskim :D pewnie jestes w srodku poobijana od za mocnego seksu i dlatego cie boli... ja krew na tyłku miałam od srania kiedys :O zatwardzenie, duza twarda dupa = pękniecie zwieracza i bol przez tydzien sory za slownictwo, tutaj to chyba norma sadząc po komentarzu wyzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyviolet
Nie lubię do tyłka, chłopak mnie namówił, on to lubi więc robię to dla niego, żeby był zadowolony. Czyli powinno się zregenerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość brak bara bara
siema piękna powiedz mi jak cie ten twój facet namówił na sex analny bo ja swoją dziewczynę próbuje namówić już długi czas i mówi że seksu analnego nie chce bo ją to boli a ja uwielbiam sex analny i klepanie w tyłeczek jak masz ochotę i czas popisać o seksie analnym pa priv to pisz do mnie na e-mail karol94k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×