Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izabella1987

Drogie Panie, jakieś pomysły? Pomóżcie w śledztwie :)

Polecane posty

Zdaje sobie sprawę, że to pytanie może brzmieć dziwnie, a moje domysły albo zapatrywania zostaną odebrane źle, ale coś mi nie gra.... Spotykam się z pewnym chłopakiem od niecałych 2 miesięcy, on jest raczej mało wylewny, w ogóle nie mówi o swoich uczuciach, to ja z reguły pytam go o to, czy dobrze się czuje w moim towarzystwie, etc. Pomyślałam ostatnio że zostawię u niego w mieszkaniu jakąś swoją rzecz, rzecz jasna - niby przypadkowo - że to może jakoś go 'otworzy", że takie namacalne ślady obecności, może okażą się miłe. Zostawiałam więc szminkę, na szafce koło łóżka. Byłam przekonana, że następnego dnia zadzwoni, albo napisze, że znalazł moją szminkę.... :) A on nic!! W końcu zapytałam go czy przypadkiem nie ma u niego mojej szminki, bo gdzieś ją zawieruszyłam, a on mocno zaskoczony powiedział, że nie. Wczoraj u niego byłam, i rzeczywiście po szmince ani śladu, a przecież nie rozpłynęła się w próżni :) Nie upadła i nie ma jej nigdzie w pobliżu. Jestem niemal pewna, że jego koleżanka (skądinąd mężatka) jest w nim zakochana i czasami pomaga mu sprzątać mieszkanie (to wiem raczej z domysłów.. ), myślicie że mogła ją zabrać/wyrzucić? Co się stało z moją szminką? :) Pal licho szminka, ale zagadka do rozwiązania jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałaś o trollach? Ona w nocy przychodzą i kradną różne rzeczy. To pewnie był troll-szminkowiec :) Może masturbuje się analnie nią teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie Twoj chlopak ukradl te szminke ,wymalowal se nia kootasa potem wsadzil koledze w anusa ,a Tobie mowi ,ze zaginela w akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on dyma tą sąsiadkę. a ona wstała po waleniu i wzięła ze sobą, moze czasem maluje sie u niego i ma taką samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno się umalował i poszedł na miasto, a teraz głupio mu się przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąsiadka mężatka sprząta my mieszkanie?a on to inwalida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
gość dziś na pewno się umalował i poszedł na miasto, a teraz głupio mu się przyznać :D Bardzo możliwe że zabrała ją koleżanka. O tej koleżance wiesz od niego? Podpytaj go o nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe,że ta dziewczyna sobie wzięła albo,że gdzieś upadła i facet nie zwrócił uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×