Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lepiej wcale nie używać perfum, niż stosować te tanie i tandetne.

Polecane posty

Gość 21:38 używam Love and more. Czasem Creation Lamis-pure treat. Malo znane. Dla mnie ponadczasowe. Mój znak rozpoznawczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;42 jaki to zapach ? :) moze i ja sie popryskam nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:40 a jak prawidłowo mam to napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwone beyonce tez mi sie podobaja i panu mojemu tez, dlugo pachna i zmysłowo, kiedys kupilam B. Spears na promie- niebieska kulka ( piekne) i rowniez fioletowa kula jest fajna i nie sa drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie pachną Ange ou Demon Le Secret, Issey Miyake L eau d' Issey Florale, Daisy Eau so Fresh, Lanvin Jeanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beckham tez sa fajne, jej różowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biala kotko gdzie je kupujesz, poznac po tobie ze ladnie pachniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ange demon fajne, lubie je :) ja uzywam angel ale muglera zima a latem zaden bo jeszcze na lato nie znalazlam, w zarze sa fajne tanie ale krotko pachna . Jakie mi na lato i wiosnę polecicie? Lubie tajemnicze zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamięta ktos z Was max factora " De jardin" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chanel 5 to bym za darmo nie chciala. Sflaczaly zapach. Nie pasuje do MM. Mysle ze w tych czasach gdyby żyła i byla mloda to juz by ich nie używała tylko np , no wlasnie jak myslicie co by do niej pasowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz tak na tym zacnym forum, tu same wsioki siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
A ja sie zgadzam z autorka, lepiej miec jeden porzadny zapach niz kilka tanszych. Nie znosze po prostu nie znosze tych zapachow rossmanowych lub avon, a juz najgorsze sa oriflkame. Aktualnie moim ulubionym zapachem jest Womanity Thierry Muglera, ale to na wiosne/jesien. Lubie tez pewien zapach z Victoria secret, oczywiscie niedostepny w PL. Wyobrazcie sobie ze czekam teraz na przesylke z fragrance X, wyczailam butelke 80 ml do uzupelnienia. Jakas promocyjna cena byla, bardzo bardzo promocyjna. Kto ma fiksacje na punkcie perfum ten mnie zrozumie. A znacie zapach mauboussin? Namietnie go uzywalam pare lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwone Beyoncé śmierdzi.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniesze perfumy jakie wąchałam to były Sonii Rykiel, miały taki piękny fiołkowy, delikatny zapach, ale niestety nie pamietam jak sie dokładnie nazywały bo to bylo z 10 lat temu jak je wąchałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam zapach: sisley eau du soir dla mnie najpieknijszy jaki może być:) uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam Womanity Thierry Muglera - tak mi śmierdziały te perfumy padliną, że szybko wymieniłam się na Wizażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię Kenzo, ale najbardziej 2 zapachy Davidoffa, używam perfum na zmianę, w zależności od okazji i pory roku. Oraz osoby, z którą się spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, widzę, że znane mi Armani Acqua di Gio ewoluowało w jakieś Armani Acqua di Gioia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś wie, gdzie znajdę stacjonarnie Cool Water Sensual Essence Davidoffa? Chciałabym powąchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biala kotko jestes ze szczecina :) ja tez hehe ;) to ja wczoraj pisalam do ciebie i pytalam jakich używasz :) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Davidoff jest w sephorze, tylko nie wiem czy ten Twoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, sprawdzę, ten jest jednym z nowszych (choć z 2012), więc nie wszędzie go mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka: widzę, że mój temat żyje i ma się dobrze. Wbrew wcześniejszym przypuszczeniom, nie zostałam zmiażdżona przez zwolenników tanich perfum i ogólnej tandety. Cieszy mnie, że są osoby, które nie widzą we mnie samochwały co w kącie stała, tylko osobę myślącą i praktyczną. Pamiętajcie- tandeta wokół Ciebie= tandetne życie. To samo dotyczy pierścionków zaręczynowych (był tu taki temat niedawno), materiałów, z których szyte są Wasze ubrania (niedroga i oddychająca bawełna zawsze wygra z nylonem), soków, jakie pijecie i dajecie swoim dzieciom (cóż to za sok bez grama witamin) i mnóstwa innych rzeczy. Kochajcie siebie Drogie Panie/ Drodzy Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:10 no wlasnie, wiesz spotkalam sie ze straszna wymową tego zapachu juz kilka razy, mowia jakos dżoja - cos okropnego, babki w drogeriach mowia prawidłowo a te dziwne lalunie znielsztalcaja nazwe w paskudny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Womanity :( przepraszam ale nie znoszę , to tylko moja opinia, mdlaco dziala nie tylko na nos ale tez na gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli davidoffa nie znajdziesz w dobrych drogeriach to na necie napewno, tam mozna czasem naprawde biale kruki znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Womanity padlina smierdzialy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja pamietam ten temat o pierscionku zareczynowym, chlopak bogaty a dziewczynie kupil za pare złoty pierscionek i ona biedna tutaj chciala wsparcia. Tez bylam zla ze on skapil dla niej na pierscionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×