Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lepiej wcale nie używać perfum, niż stosować te tanie i tandetne.

Polecane posty

Gość gość
11:18 :) dziekuje , to ja pytalam, jak tylko go zobacze to powacham :) gdzies moje oczy widziały ten flakonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
materiałów, z których szyte są Wasze ubrania (niedroga i oddychająca bawełna zawsze wygra z nylonem) x Mimo, że tania u mnie zawsze wygrywa. Tanio nie znaczy w tym przypadku gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hej. to ja z 21:42 ten perfum x te perfumy, te perfumy, te perfumy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TE PERFUMY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesli davidoffa nie znajdziesz w dobrych drogeriach to na necie napewno, tam mozna czasem naprawde biale kruki znalezc x Niestety, mojego bardzo trudno upolować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:07 gorzej brzmi ta perfuma ;) tamta pani i tak w porzadku napisala, nie czepiaj sie :) przyczep sie jak ktos napisze perfuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam perfumy za free :) nasmarować się gównem :) albo nie myć i nie zmieniać skarpetek przez dwa tygodnie :) i potem se je włożyć np do stanika albo kieszeni od spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M - te perfumy D - tych perfum C - tym perfumom B - te perfumy N - tymi perfumami M - o tych perfumach W - PERFUMY! Znalazlam i tak poprawnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:50 ale my nie chcemy smierdziec menelem tak jak ty :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi tam beyonce "heat" się podobają... I nie są wcale takie znowu tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa ok i nie sa tanie , to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka: swego czasu byłam zakochana w zapachu eau d'Issey. Jest bardzo oryginalny, niespotykany, nieoczywisty. Ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego zapachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis z ciekawosci powachalam perfumy chanel madmlasel ( wiem ze zle napisalam ;) hehe ) nie przemawiają do mnie, czuje ostrość, nie trawie ostrosci, chanel nie ma tajemniczych zmysłowych zapachów , powierzchowne zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znoszę zapachów ogorkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka: swego czasu byłam zakochana w zapachu eau d'Issey. Jest bardzo oryginalny, niespotykany, nieoczywisty. Ktoś kojarzy? & Znam i lubię ale Florale. Odniosę się jeszcze do Mademoiselle. Na początku piękne zapachy mogą pachnieć zupełnie inaczej niż 'docelowo' . Popsikaj sobie apaszkę albo rękaw i przypomnij sobie o zapachu za kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalam sie przekonać do chanel Mad... ale no nie moge, mam tester trzeci dzien i jednak nie moge sie przekonać , moja skora tez kloci sie z nim, jest zbyt delikatny i nie ma tych nut ktore lubie :) jestem kobieta typu ciepłego i z zimnymi zapachami nie moge sie zsynchronizowac. Uzywam tylko zima perfumy, latem tylko dezodorant różowy adidas( bardzo milo delikatnie pachnie ), zima uzywam angel , lolitke , opium ten nowy czarny , paco rabane x cos tam i lancome tresor la nuit i te nuty nie maja nic wspolnego z chanel. Bardzo bym chciala sie przenieść w inne zapachowe klimaty ale zawsze jednak wracam do tych, moj nos musi wyczuć cos słodkiego z czyms slonym(angel) cos słodkiego z zielonym( lolitke) cos słodkiego z kawa( opium czarny) cos słodkiego z goryczka( paco rabanne x ) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy podobaja wam sie perfumy armaniego Si ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam różnych perfum. Nieważne jak się nazywają i ile kosztują, po prostu muszą mi się podobać i tyle. Nie uważam, że ktoś kto używa taniego zapachu jest gorszy od tego, który używa drogiego. A tak osobiście nie trawię Chanell 5 (ponoć kultowe), Coco Madmoiselle też do mnie nie przemawiają, a prawdziwą porażką jest Shalimar Guerlaina, masakra. Ja lubię raczej słodkie zapachy, np. Dolce vita diora, czy Good Girl Herrery.Podobno Kathy Perry są fajne i Pret a porter Naomi Campbell. Zna ktoś fajne perfumy z taką słodką nutą ? I może polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Si Armaniego fajne są, ale szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zuzkaaa napisał:

po części się zgadzam, trochę szkoda pieniędzy... a przy prawdziwych perfumach wystarczy odrobinka żeby ładnie pachnieć cały dzień więc nawet jeśli buteleczka jest droga to spokojnie moze starczyć na rok, czy nawet dwa

ha ha, naiwne dziewczyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzywam Halloween Jesus del Pozo

albo Lagerfelda Bois de Yuzu

nie chcialabym sie pryskac jakims mexxem za 12 zl, w ogole mam wrazenie, ze te tanie zapachy to na jedno kopyto pachna i po godzinie juz ich nie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez miałam takie wrażenie, że perfumy zaczynają się od 3 stów, ale ostatnio zaryzykowałam i zamówiłam testety z Brexiter.pl , bo obecnie kosztują tylko 15 zł, wiec gdyby były słabe to nic nie trace i kurcze.... przepadłam. 

Te zapachy są naprawde super i mega długo utrzymują sie na skórze. Moim top zapchem obecnie jest Colour Me Pink!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te wszystkie tandetne zapaszki sa celowane w nastolatki z marnym budzetem one jeszcze wybaczalne jak spsikaja sie tymi zapachami, mlode nosy nie sa wyczulone zbytnio.

Ale jak juz kobieta uzywa tego badziewia i bez umiaru to jest dramat, brak klasy i lepiej zeby wtedy zostala przy dezodorancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się teraz zastanawiam na zmianą moich ulubionych perfum na perfumy marki Parfum Bar 2.0. Słyszałam że niedługo wchodzą na rynek i mają mieć aż 30% zapachu, więc w stosunku do rynkowych perfum - dużo.
Szczerze? Oprócz tego przekonała mnie nazwa - eleganckie perfumy damskie to Venice, a jak kocham Wenecję ♥
Kupiłyście kiedyś nieznane sobie perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shaik.pl oferuje perfumy wysokiego gatunku o niespotykanych zapachach, dostępne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Armani ubierają się czarni a w Diora i Versace Chińczyki, or,y czym to wcale nie są drogie ubrania.

Bogaci biali ludzie noszą Loro Piana albo Brioni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2016 o 18:02, Gość gość napisał:

Że co???? Kupuje perfumy za 20zl, przestałam kupować Pumy za 50zl. Wolę pachnieć świeżo wypranym praniem 🙂 i ladyspeedstick (uwielbiam) i kilkoma machami tanich slodko-pachnacych perfum, jak smierdziec papierochami z ciuchów i buzi zmieszanymi z perfumami za 500zl :D. Lol

Brawo!❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×