Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jejku, jak bardzo chciałbym mieć dziecko, a najlepiej córeczkę

Polecane posty

Gość gość

ale chyba mi to nie jest dane, bo kobieta, z którą myślałem, że niedługo takowe będę miał, jest już z innym - więc temat również z mojej perspektywy zamknięty bezpowrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejciu jejciu, to sobie zrób fasolke z inna mamusia i zostancie superowa rodzinka dla dzidziusia :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jesli kobieta "jest juz z innym" to sie ciesz , ze nie masz z nia coreczki. Najwieksze nieszczescie dla dziecka to matka , ktora nie kocha ojca dziecka. Nie kochalaby i jej. Masz pojecie jakie potrafia byc dla corek takie matki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, dlatego się cieszę, ale nie zmienia to faktu, że bardzo bym chciał się taką córeczką opiekować. Chyba będę/byłbym dobrym ojcem dla niej. Córeczka tatusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kshatrya dziś Pewnie chciałbyś mieć kogo macać za kilkanaście lat...pechowiec.gif v takich jak ty powinno się kastrować, bo głodnemu chleb na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też miał takie marzenia, mówił jakim będzie cudownym tatusiem, jak będzie rozpieszczał... dziś mamy dwie córki a mój mąż jest kiepskim mężem i ojcem ;-( myślę o rozstaniu... szkoda mi moich dzieci ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiiiiiiii89
Kshatrya, obleśny jesteś łajdak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest kiepskim mezem bo pewnie od dawna nic nie czuje. A dzieci bardziej cierpia z dwojka nieszczesliwych rodzicow razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiiiiiiii89
łajdak jesteś, bo jest domniemanie niewinności, a ty oskarżając faceta o coś takiego mniejszościowego, demaskujesz się, że masz takie myśli, jesteś obrzydliwy, wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
logika wskazuje, ze skoro oskarzasz o cos takiego autora, to sam powinienes udowodnic swoje racje, ale za duzo od ciebie pewnie wymagamy, bo nie wiesz co to logika - znajac twoja przeszlosc na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co stoi na przeszkodzie, żebyś poszukał nowej partnerki? Dalej myślisz o byłej? Nie jesteś jeszcze wstanie, wejść w nowy związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem już w stanie, minęło od tamtego zdarzenia 3 lata, także jestem gotów, ale odpowiedniej partnerki nei spotkałem na horyzoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
W takich sprawach nie ma czegos takiego jak ilosc lat. Na pewno potrwa zanim bedziesz gotowy na nowy zwiazek. Potrwa tyle ile potrzebujesz aby sie calkowicie oczyscic z tego szamba jakie pozostawila Twoja byla. Nie chcesz chyba aby Twoj nowy zwiazek byl zbrukany jakimis negatywnymi elementami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc szukaj tak długo, az znajdziesz :) Choć ja osobiście uważam, ze miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Wtedy kiedy godzimy się z tym, że jesteśmy sami, potrafimy się z tego cieszyć, doceniamy życie takim, jakie jest. Właśnie w takiej chwili, pojawia się 'ktoś' na naszej drodze, 'ktos' kto zostaje na dłużej w naszym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia ææ dziś W takich sprawach nie ma czegos takiego jak ilosc lat. Na pewno potrwa zanim bedziesz gotowy na nowy zwiazek. Potrwa tyle ile potrzebujesz aby sie calkowicie oczyscic z tego szamba jakie pozostawila Twoja byla. Nie chcesz chyba aby Twoj nowy zwiazek byl zbrukany jakimis negatywnymi elementami ? v myślę, że już się wyleczyłem i jestem gotów na nowy związek, do tamtej kobiety czuję wręcz obrzydzenie i zdecydowanie wolałbym być sam, niż z nią po tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Więc szukaj tak długo, az znajdziesz usmiech.gif Choć ja osobiście uważam, ze miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Wtedy kiedy godzimy się z tym, że jesteśmy sami, potrafimy się z tego cieszyć, doceniamy życie takim, jakie jest. Właśnie w takiej chwili, pojawia się 'ktoś' na naszej drodze, 'ktos' kto zostaje na dłużej w naszym życiu usmiech.gif v właśnie czasami dochodzę do wniosku, że jest dobrze, jak jest ale czasem brakuje bliskości delikatnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiiiiiiii89
Dedukcja polega właśnie między innymi na tym, że doświadczenia, stają się projekcją na przyszłość. Tzn na bazie doświadczeń, tworzy się teorie, które się potem weryfikuje... xxxxxxxxxxxxxxxxx przykro nam, że masz takie doświadczenia zboczeńcu, won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kshatrya wypad z tym bełkotem, nie masz racji, przeproś ładnie a jak nie potrafisz to w*********j. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kazdy zdradzony chcialby jak najszybciej miec nowa kobiete. Aby "pokazac" bylej" , ze ma ja w d***e i sobie radzi bez niej /i to jak sobie radzi..../ Aby koledzy sie nie nabijali , ze taka laske mial a jednak go puscila kantem. Aby sobie samemu zapelnic czas. Ale to sa wlasnie najgorsze opcje dla potencjalnej nastepnej , ktora w cos takiego wdepnie. To zreszta dotyczy w rownym stopniu obu plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia ææ dziś Kazdy zdradzony chcialby jak najszybciej miec nowa kobiete. Aby "pokazac" bylej" , ze ma ja w d***e i sobie radzi bez niej /i to jak sobie radzi..../ Aby koledzy sie nie nabijali , ze taka laske mial a jednak go puscila kantem. Aby sobie samemu zapelnic czas. Ale to sa wlasnie najgorsze opcje dla potencjalnej nastepnej , ktora w cos takiego wdepnie. To zreszta dotyczy w rownym stopniu obu plci. v Oj, chyba nie masz racji. Pierwsze półtora roku po, może i takie były, jak piszesz. Teraz minęło wystarczająco dużo czasu, żebym powiedział z czystym sumieniem, że nigdy więcej tamtego związku - w gruncie rzeczy źle mi w nim było i cieszę się, że jestem bez niej. To już przeszłość i wszelkie mosty spalone. Jestem gotów na nowy związek, tylko do tego trzeba odpowiedniej partnerki, a ja jak na razie takiej nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kshatrya dziś Za prawdę się nie przeprasza, za prawdę się dziękuje, bo prawda was wyzwolismiech.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx czasem za "prawdę" dają żółte papiery, co tobie się należy, tylko trzeba trafić w odpowiednie miejsce, a najlepiej jakby od razu wykastrowali, ale niestety prawo tego nie przewiduje na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie ma takiej opcji zeby wlezc w szambo czy inne gowno i potem tym nie smierdziec. Im bardziej sie w takim gownie utaplasz i usmarujesz tym silniej i dluzej bedzie tym od Ciebie jechac na odleglosc. Brutalne ale prawdziwe. I nie pisze tego zeby Ci dowalac ale to tak dokladnie jest. To nie zerwanie dobija. Konsekwencja bedzie wlasnie bardzo dlugi okres dochodzenia do takiego stanu , w ktorym bedzie Cie stac na to aby nowej osobie zaproponowac wiecej niz bylej a nie tylko resztki po niej. Im dluzszy ten okres bedzie tym lepiej dla nowego zwiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia ææ dziś Nie ma takiej opcji zeby wlezc w szambo czy inne gowno i potem tym nie smierdziec. Im bardziej sie w takim gownie utaplasz i usmarujesz tym silniej i dluzej bedzie tym od Ciebie jechac na odleglosc. Brutalne ale prawdziwe. I nie pisze tego zeby Ci dowalac ale to tak dokladnie jest. To nie zerwanie dobija. Konsekwencja bedzie wlasnie bardzo dlugi okres dochodzenia do takiego stanu , w ktorym bedzie Cie stac na to aby nowej osobie zaproponowac wiecej niz bylej a nie tylko resztki po niej. Im dluzszy ten okres bedzie tym lepiej dla nowego zwiaku. v Jedno Ci powiem na pewno - na psychologa się nie nadajesz. Była, jest dla mnie kimś, do kogo podobieństwa u każdej napotkanej dziewczyny budzą we mnie bardziej odrazę, niż przyciągają. No ale co ja Ci będę tłumaczył. Widać masz problem, żeby wczuć się w moją sytuację. No ale masz prawo. Każdy jest inny. Spróbuj wskoczyć do szamba i powąchaj się za 3 lata, czy będziesz cuchnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kshatrya dziś 16:11 - To, jak się miotasz kryptopedofilu, tylko świadczy o tym, że zostałeś zdemaskowany...smiech.gif PS. Ja jestem zdrowy psychicznie, bo byłem badany na okoliczność sprawy karnej w sądzie... xxxxxxxxxxxxxxxxxx padłam... z pedofilią w roli głównej... mogłabym być jasnowidzem, z resztą czuć to od ciebie z daleka. won stad pedofilu!!!! te zdjecia, ktore tutaj wklejales na forum tez wiele mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie to co sperma padła na mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Byla jest. Jest nadal. Nawet w tym co piszesz tu na tym topiku czuje sie to. Od Twojego pierwszego postu. Czy negatywnie czy pozytywnie ale jest. Wzbudza w Tobie emocje. I bedzie je wzbudzac. To jest wlasnie ten smrod , o ktorym pisze. Ten smrod zatruje Twoje zycie i kazdy Twoj nastepny zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia ææ dziś Byla jest. Jest nadal. Nawet w tym co piszesz tu na tym topiku czuje sie to. Od Twojego pierwszego postu. Czy negatywnie czy pozytywnie ale jest. Wzbudza w Tobie emocje. I bedzie je wzbudzac. To jest wlasnie ten smrod , o ktorym pisze. Ten smrod zatruje Twoje zycie i kazdy Twoj nastepny zwiazek. v piszesz tak w każdym wątku od długiego czasu, dlatego z dużą dozą rezerwy podchodzę do Twoich wypowiedzi; musiałaś być w życiu bardzo skrzywdzona... współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Uwierz mi na slowo , ze dlugo potrwa zanim bedziesz w stanie zalozyc nowy zdrowy zwiazek bez zanieczyszczania go swoja byla. O ile kiedykolwiek dasz rade. Ale probowac mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×