Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cięzko mi odnależć się w świecie,gdzie wartość człowieka określa jego portfel

Polecane posty

Gość gość

i osiągnięcia. Cięzkie czasy nsastały dla ludzi, którzy mają mniejszą żyłkę do interesów, gorsze "umiejętności miękkie", nie umieją się "urządzić". Bo proszę mi nie wciskać kitu, że talenty wystarczą. Trzeba umieć kombinować i wstrzelić się w kasowe profesje, a co z tymi, którzy nie znają się na tych profesjach bo jest za pozno, bo nie mieli zaplecza, bo nikt im nie pomagał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz podnios ą się głosy w stylu "a ja jestem z biedoty a dziś mam setki tysiecy na koncie" bo to są jednostki, a nie większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze z czym Ci zle? Zazdrosc Cie zzera czy jak bo nie rozumiem? Moze zacznij sama okreslac swoja wartosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no nie że zazdrość, tylko poczucie że jak dziś nie masz kasy to jesteś nikim. Poczucie niższości które starają się nam wpoić ludzie sukcesu, często aranżowanego przez bogatych i ustawionych starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo ludzi patrzy przez pryzmat kasy i osiagniec, ale mi imponuje to, ze ktos chcial sie rozwijac i stale sie rozwija, stara sie i pracuje nad SOBA a nie to ze ma fure kasy. To ze ktos wzbogacil sie na kretactwie to juz wgl nie imponuje, bo nie kazdy ma, nie tyle spryt, co poblazliwe sumienie, by kombinowac, krasc. Bez kretactw jakichs nie ma praktycznie zadnego biznesu i zadnej lepszej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze jesli ktos bardzo chce sie rozwijac i stale pracuje nad soba, to predzej czy pozniej, to wyda owoc. Nawet, jesli ktos nie ma tej, zylki, zaciecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×