Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci, przestancie debile żebrać o uwagę przeciętnych kobiet i latać za nimi

Polecane posty

Gość gość

bo jestem facetem i aż żal na to patrzeć, w ten sposób absurdalizujecie wymagania kobiet, nawet jak jesteście brzydcy to macie interesować się TYLKO najpiękniejszymi kobietami, bo kobieta ma do zaoferowania TYLKO ciało, więc musi być idealne skoro nic innego nie można od niej dostać. Nawet jak wam się podoba debile jakaś przeciętna z wyglądu kobieta to macie ją ignorować i zrywać kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś prawiczkiem, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, pompujcie jeszcze bardziej ego tym pięknisiom, do których już teraz ustawiają się kolejki żebrzących o uwagę piesków, może w końcu pękną. Jeszcze bardziej wprowadzajcie w kompleksy rzesze kobiet, z których wiele już teraz bezsensownie staje na rzęsach by wam się tylko przypodobać, skurczysyny. No na pewno wiele dobrego tym zdziałacie, tylko względem kogo ja się pytam? Piękne za pieniądze możecie mieć zawsze (mając pieniądze), do związku przecież tych najpiękniejszych nie starczy a dla tępych brzydali to już w ogóle. Czemu ma to służyć? Już teraz piękni inaczej, z orzeszkiem zamiast mózgu potrafią podbijać do całkiem ładnych, zdarza się że niegłupich (a przynajmniej mądrzejszych od siebie) lasek, po co skala tego zjawiska ma się poszerzać? To faceci mają często wymagania z kosmosu, nawet jak nic sobą nie reprezentują i nie wyobrażam sobie by te wymagania mogli jeszcze bardziej wywindować w górę. Tak więc, idź pan z tymi swoimi teoryjami i postulatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, jestem średnio przystojnym facetem, ale uderzam tylko do pań 9, 10/10 a gdy jakaś przeciętniara próbuje zwrócić na siebie moją uwagę to brutalnie ją O-L-E-W-A-M!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie ma do zaoferowania też ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, średnioprzystojny i co te 9-ki i 10-ki na Twoje uderzanie? W zęby jeszcze od nich nie zarobiłeś za zabieranie im cennego czasu a "wypier/dalaj debilu" czy też mniej spektakularnych odwróceń na pięcie ile było? Jesteś w stanie porachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę dostać kosza od 10 niż robić z siebie debila dla tfu przeciętniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
brawo! polać mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętne są nie teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×