Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Netkobiety

Polecane posty

Gość gość

Zupelnie inna kultura. Porządek i brak troli. Nie opłaca tu sie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt nie wyzywa. Tutaj masz problem i napiszesz i często cisza a tam masz odpowiedz na pewno . Nie meczy Cie Neptyk ciągle tutaj gadanie o Nox i HIM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wchodzę na tematy o nox i him, nie czytam tego :) Z reszta masz rację bo ja nie wchodzę kafe żeby gadać o problemach. To rzeczywiście nie jest dobre forum aby poradzić się innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałam historię jakiejś Oli co trafiła do zakładu psychiatrycznego bo jej rodzice coś wrzucili do herbaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna uwazac chore forum za fajne?ktos kto poszukuje tu akceptacji,to ma skrzywiona psychike takze:-O tu mozna sie jedynie posmiac czytajac was spece od kazdego tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie interere jakas mysia, wydalam opinie o forum,a nie o niej:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe niestety zle działa i nie dbają o swoja reputacje. Przeciez afera Noxy powinna być usunieta. A tu co..Administracja nic sobie nie robi z tych wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzi tu jeden psychol ktory czyje sie bezkarny,bo sie ukrywa za bramka.(kasyczny przypadek chorego psychicznie)te forum przyciaga samych zdrowych inaczej:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nie patrzeć psychol czy nie psychol nikt nie broni tej Noxy. Jakby wszyscy uwierzyli w nią i tego jej chlopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa to osoba ktora raczej zdrowa nie jest ale nie oznacza to,ze trzeba gnoic ja jeszcze wiecej.Ma zycie,jakie wybrala,kazdy dokonuje wlasnych wyborow.Skoro banda otumanionych ludzi zawiscia,nienawiscia czerpie satysfakcje,ze kopia lezacego i nie reaguja na zaprzestanie,to mnie to rybka.Od tego jest administrator.Ja na tematy chorych ludzi nie wchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na netkobiety tez nie jest tak rozowo. Kontrola dziala tam skutecznie, a nawet nazbyt skutecznie. Wystarczy, ze masz zdanie inne od modki i szybko zostaniesz zbanowana. Slawna byla akcja, gdy haker dal wszystkim dostep, do prywatnego podforum modek. Szybko okazalo sie, ze poziomem chamstwa, nie odbiegaja od tutejszych prawikow. x To prawda, ze p**deczki, jak Neptyk, czy 92, piszace pod kilkunastoma nickami, nie moga tam funkcjonowac. Dzieki temu, nie widac tam tyle chamstwa i glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz?obleciales juz wszystkie fora?Tam cie zbyt szybko pogonili to sie uczepiles kobiet na kafe i je gnebisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk i 92, to chyba sa kobiety? :D Ale c**y z pewnoscia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że najwięcej durnych tematów, zakładają tutaj takie męskie śmieci. To w końcu kobiece forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Neptyk pisze tu tez jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
was facetow,dzieciakow z gimnazjum stad powinno sie usunac.Od razu bylby tu porzadek.cwaniakuja jeden przed drugim,a reprezentuja identyczny poziom intelektualny:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty panno cos taka harda?Bo masz konto?obrazasz ludzi,ktorych nie znasz.Sama jestes oblechem i przydalaby ci sie nauczka od zycia,moze nauczylaby cie wiecej pokory.Niedawno skomlalas na forum ze biedna,nikt cie lubi,nie masz znajomych?Weszlal w klan i raptem wielce wazna.Zeby porozmawiac nie trzeba miec konta,tylko z kim tu rozmawiac,z dzieciakami?Poczytaj swoje tematy i odp i wyciagnij wnioski,jaka jestes inteligentna:DDo neptyka nic nie mam,niech bedzie nawet diablem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Neptyk i Mysiasysia, to ta sama osoba :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To teraz możesz porównać sprawiedliwość w pracy czy gdziekolwiek, że faceci to mają fora... hipokrytki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysiasysia vel Neptyk podrap się po swoich mikrojajach i spadaj na męskie forum. Nie możesz, bo takiego głupka, zabiliby tam śmiechem, a tutaj gwiazdorzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO myslicie o tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×