Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izabella1987

on w "pakiecie" z przyjaciółmi

Polecane posty

Poznałam go w "pakiecie w przyjaciółmi", z małżeństwem z dzieckiem. Problem polega jednak na tym, że on bywa u nich niemal codziennie. Codziennie słyszę od niego, że Anka - jego koleżanka - jest tak zaniedbywana przez męża, że na jej głowie ciąży tylko opieka na dzieckiem, że ona sobie żyły wypruwa a jej mąż jej nie pomaga..... Ona do mojego faceta pisze codziennie: "wpadnij po pracy na rosół", "Antoś (jej syn) za Tobą tęskni"... Powiedziałam mu, że to jest w moim przekonaniu chory układ, ale on nie widzi w tym nic złego. Wszystko wskazuje na to, że również mąż Anki nie dostrzega problemu. Co Wy o tym sądzicie? Przecież to nie jest normalne? Mój facet jeszcze ciągle zachwyca się ich dzieckiem i traktuje je tak jakby było jego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem dziewczynę "w pakecie" z takim przyjacielem, i też codziennie słyszałem cóż ten cud natury powiedział czy zrobił. Jeszcze też słyszałem jak to on modnie sie ubiera(typ metroseksualny, dluzej siedział w łazience od mojej dziewczyny). U mnie skończylo sie wielka awantura i rozstaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to jego dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×