Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pokój dziecka w stylu skandynawskim...

Polecane posty

Gość gość
I nie zgadzam się z osobą, która napisała, że takie urządzanie nie jest tanie! Absolutnie nieprawda. Przykład: ostatnio kupowaliśmy większe łóżko dla dziecka bo wyrasta z niemowlęcego i zapłaciliśmy 150 za łóżko (normalna cena) i 30 za pościel (promocja) (materaca i wypełnienia nie liczę, bo jest spory wybór i w związku z tym duża rozpiętość cenowa, więc można taniej lub drożej, jak kto woli). Jest tyle promo. ostatnio i taki wybór, że ja w ogóle nie kupuję markowych noszowych rzeczy, tylko same repliki.tak jest w całym domu (podróby Eamesów, podróby String Shelves, podróby Hay, podróby Vola, podróby House Doctor, podróby Muuto). Prawie wszystko da się dziś już kupić u nas taniej, bez sklepów internetowych i niszowych butików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(niszowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam taki pokoj niedawno, byl piekny. Wszytskie rzeczy byly kupione w Ikei.Nie wiem czy tanio czy drogo, ale ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokój 100% Ikea to nie do końca taki typowy styl scandi. Ja bym dodała od siebie, że dużo zmienia w takim pokoiku dziecięcym wkład H&M Home, Jysku i Tigera. W pokoichach 100% Ikea brakuje tego - jak by to nazwać - "zadziora" ;) tej północnej surowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widać że te co powyżej pisały o Skandynawii (Szwecja) wiedzą tyle co doopa o lataniu . Rekordy w ilości dzieci z zaburzeniami rekordy w młodzieży jadącej na psychtropach Rekordy w rozbitych rodzinach, rodzinach potworkowych(patchworkfamily) ogroma liczba rodzin zastępczych .Po/srać się z tego podziwu tylko .I jeszcze cos -cudnie wychowane dzieci w testach international PISA Szwecja 36-40 miejsce w świecie... Polska młodzież /dzieci dużo wyżej 10-16miejsce .Także o dziwo dużo wyżej w rankingach dzieci wolnych od uzależnień i dysfunkcji wychowawczych .Może to te szare zimne pokoje im rozumki rypią czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa w internecie taki salon meblowy jak Mebel Partner, dokładnie mają sklep pod adresem - www.mebel-partner.pl Tutaj może poszukaj. Wybór jest spory, w tym bardzo dużo mebli dla lokali użytkowych takich jak restauracje, czy biura chociażby. Sam prowadzę hostel i niektóre regały, szafki, czy krzesła właśnie tutaj kupowałem. Design pierwsza klasa, drugiego takiego sklepu nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wspominał wcześniej o tipi i robienia go samemu - nie trzeba się męczyć, do kupienia bardzo solidne w pastelove, marka Leketoy, ceny... niskie, zresztą, polecam sprawdzić samemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa32
Polecam dodatki dekoracyjne z Centrum Firan, ja przy urządzaniu pokoju córki kupiłam tam fajne firanki i zasłonki, młoda zadowolona i ja też, jeśli jesteś zainteresowana to daję lin do sklepu: https://centrumfiran.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenakowal
U mojej córki w pokoju postawiliśmy na styl skandynawski. Podłoga jest bielona w jodełkę ułożona. Kiedys się tak kładło a teraz to trochę odeszło do lamusa, ale i się podobało i tak zrobiliśmy parkiet. Do tego mamy meble ESKIMO z https://www.wikimeble.pl i tapetę z lasem. Dodatki z naturalnych materiałów. Kolory wprowadzają zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dziecko będzie chciało mieć oczojebna czerwona pościel w wóz strażacki? to co? sory jasiu, nie bedzie pasowało do skandynawskiego wystroju? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dobre dywany znaleźć w sklepie na stronie https://7kd.pl/. Polecam firmę. Kupowałem u nich kilka razy i jeszcze nie miałem problemów ani z samą realizacją ani z jakością dywanów czy chodnika. Jest z czego wybierać, są dywany z wyższym i krótszym włosiem. Osobiście bym polecał jednak to krótsze bo jest wygodniejsze w czyszczeniu po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novelity

Polecam fajne dodatki na ścianę - obrazki w prostych ramkach, mebelki proste i minimum utrzymane w tonacji typowej dla stylu skandynawskiego  Jakieś fajne poduchy 🙂

Zajrzyj na bloga novelity i tam poszukaj inspiracji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam dywany z 7 Królestw Dywanów. Mają ogromny wybór jeśli chodzi o styl skandynawski i duzy plus taki ze dywany mają atesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×