Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smakuje jak kura po hiszpańsku

Czy udało wam się zrzucić dodatkowe kg po ciąży?

Polecane posty

Gość smakuje jak kura po hiszpańsku

Pytanie jak w temacie... Ja zaraz po ciąży- 62 kg (na wzrost 160, czyli dużo) teraz, 7 miesięcy po rozwiazaniu-54kg Mój cel 50kg A jak wam idzie zrzucanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ważyłam zaraz po porodzie 60 kg ( 165 cm ). do swojej wagi sprzed ciąży (49 kg ) wróciłam po ok 8 miesiącach i to bez większych ćwiczeń, a jedynie nie jedząc zbyt dużo. Teraz zaczynam ćwiczyć ( od porodu mięło 1,5 roku ) bo jestem ogólnie zadowolona z figury, ale mam cellulit i troszkę odstający brzuch ;/ przy czym cellulit był już przed ciążą /;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam się czym pochwalić. W ciąży przytyłam 22 kg (obżerałam się strasznie, nie mogłam się powstrzymać). Dzidzia ma już 7 mcy, a mi zostało 2 kg do zrzutu. Karmienie było moim zbawieniem, bo nie stosowałam żadnej diety. Powodzenia dla mamusiek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży przytyłam tylko siedem kilo. Po ciąży zaczęłam jeść i po ciąży przytyłam jeszcze siedem. Jestem wysoka więc u mnie tego nie widać, nie mam mobilizacji i jak nigdy pokochałam słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą wazylam 55kg, w czasie ciąży przytylam 15, 4tyg po porodzie wróciłam do wagi wyjściowej, a po 10 tyg ważę 54kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja totalna porażka przed ciaza 60 przy 160 cm teraz 74 a dziecko juz 10 miesięcy i co mam ze sobą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zajęło to rok.. ale przytylam prawie 30 kilo.. karmienie piersią bardzo dużo mi dało, później jadłam juz "normalnie" tylko w mniejszych ilościach. Stosowałam zasadę duże śniadanie l, pół obiadu i zero kolacji ☺ mam 173cm wzrostu i ważę 63 kilo ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży przytyłam książkowe 11kg, po porodzie nie miałam pół lg więcej niż przed ciążą. Teraz ważę 10kg wiecej, bo dzięki mojemu mężowi jestem kleki em nerwów, mam zaburzenia żywienia i niedługo go zabije i mnie zamkną w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży przytyłam 22kg, mimo że jadłam normalnie. Bardzo też spuchłam. Jakiś tydzień po porodzie miałam ok.10 mniej. Teraz jestem 4,5 mies. po i zostało mi niecałe 5kg do zrzucenia, aby uzyskać stan wyjściowy. Chętnie schudłabym jeszcze kolejne 5 i wtedy byłabym laseczka. Nie ćwiczę a że względu na karmienie nie odchudzam się. Zresztą ja nigdy nie stosowałam żadnych diet, bo to tylko psuje metabolizm i zdrowie. Po prostu trochę modyfikuję dietę i więcej ćwiczę. Na razie nie mam na to ani czasu, ani sił. Karmienie mi pomaga, bo waga co prawda powolutku, ale sukcesywnie idzie w dół. Niestety moją zmorą są słodycze, które uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą ważyłam 65 kg przy 177cm. Przytyłam 14 kg, do wagi wróciłam 6 tygodni po porodzie. Myślę, że u mnie dużo pomogło kp, bo miałam bardzo dużo pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wam zazdroszczę. Ja przytylam ponad 30 kg w ciąży :( a jadłam normalnie. Przed ciążą ważyłam 54kg teraz 72. A jestem 1,5 roku po porodzie. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jestem ewenement, bo w ciąży przytyłam 12 kg, po połogu ważyłam już kilogram mniej niz przed ciąża a teraz- 4 miesiące po porodzie wazę 6 kg mniej niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś jadła normalnie a tycie byłoby winą hormonów to waga sama leciałaby w dół po porodzie. Ja przytyłam 26 kg, na wizycie po połogu zostało mi 2 kg z ciążowych kg. Jadłam tak jak przed ciążą, a zaraz po cc waga leciała w dół codziennie. Hitem było jak stajac na wadze miałam 7 kg mniej niż dnia poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmiac piersia schudłam do 55 kg. A waga wyjściowa to 60-62. W dniu porodu wazylam 75 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszqua
Udało mi się zrzucić. Trochę biegania, dużo wody. Musiałam siedzieć w domu z dzieckiem, o siłowni nie było mowy, więc zdecydowałam się na piłkę do ćwiczeń Fitspire i ćwiczyłam po prostu w domu. Wróciłam do wagi przed ciążą dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytyłam w ciąży 46 kg z powodu komplikacji i sterydów. W ciągu roku schudłam 44. Nie karmiłam piersią bo dziecko nie chciało sie złapać. Zdrowa dieta i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży przytyłam 8 kg (dziecko prawie 4 kg), wychodząc ze szpitala ważyłam już tyle samo co w momencie zajścia w ciążę. Miałam cc więc musiałam odczekać trochę dłużej by wrócić do sportu. Od miesiąca trenuje na siłowni i rzeźbie ciało, już 2 kg w dół, cel to 58 kg (początek to 65 kg, 175 cm) więc do lata osiągnę cel :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszej ciąży schudłam błyskawicznie, z 67 kg na 55 kg przy wzroście 172. dwa tyg po porodzie mieścilam się w dżinsy sprzed ciąży, karmiłam piersią. Po drugiej waga stanęła w miejscu na 57 kg, nie ćwiczę bo prawdę mówiąc nie mam czasu i siły na to, może jak przestane karmić. Nie jem w ogóle słodyczy, nie pije alkoholu, poza tym jem konkretnie. Acha, dużo spaceruje z maluchami, codziennie i tylko na pieszo. Syn za dwa mce skończy 3 lata, córka ma 14 mcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronellla1
Ja mam 175 przec ciaza wazylam 50 kg, teraz dziecko ma 1,5 miesiaca, a ja juz mam swoja wage sprzed ciazy!! W ciazy przytylam tylko 12 kg. W ogole nie rozciagnela mi sie skora na brzuchu, dalej mam pieknie widoczne miesnie na udach i posladkach, cera po ciazy wyglada duzo lepiej, wszyscy daja mi na oko 21 lat:-) dodatkowo w ogole nie rozciagnela mi sie pochwa, a wrecz nawet zmniejszyla. Jestem bardzo szczupla i wysportowana, jem tylko zdrowo, codziennie cwicze i biegam. Moj maz mowi juz o drugim dziecku tak bardzo mu sie podobam, ze potrafie w moment dojsc do swojej wagi i dbam o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udalo. Juz tydzien po porodzie mialam 14 kg mniej, a przytam 10 :-) oczywiscie lekarz sie zaniepokoil bo troche za szybko spadlam z wagi ale jest ok. Dziecko ma 4 mce a waga stoi w miejscu no ale to zasluga kp. naprawde polecam karmic, mozna jesc ile wlezie bo glod w czasie kp jest niesamowity a nie tyje sie nic ;-) Brzuch szybko sie wciagnal i nic nie wisi, tylko rozstepy sa ale da sie z tym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez problemu , po drugiej ciazy wazylam 47 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana886_7
Udało się - dopiero jak mąż mi kupił saunę. Dzięki firmie Sauna M + J, mam pod Warszawą saunę na wyłączność. Uwielbiam ten relaks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży przytyłam 20 kg, zrzucałam je przez około pół roku po porodzie. Zostały mi nadprogramowe 2 kg których nie udało mi się zrzucić przed drugą ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie nie udaje. Zawsze wazylam 49 kilo po ciazy 59, teraz maly ma 6 miesiecy a ja waze 58 kilo, waga stoi. Nie wiem juz co robic, czuje sie jak swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×