Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hydraulik wlasna firma warto czy nie

Polecane posty

Gość gość

Moj maz jest hydraulikiem w podwarszawskiej miejscowości. Pracuje w dużej firmie i na miesiac zarabja okolo 3000 zl netto. Jego klienci sa zadowoleni i jest czesto polecany. W zwiazku z tym chce otworzyć wlasna firme i zajmowac sie hydraulika od A do z. Liczy na duze zlecenia głównie instalacje w nowobudujacych sie domach. Mowi ze sporo na tym zarobi. Mnie jednak przeraza wizja zycia od zlecenia do zlecenia. Wydaje mi sie tez ze konkurencja jest spora. Boje sie czy nie bedzie tak ze najpierw faktycznie zrobi kilka duzych zlecen a pozniej telefonow będzie coraz mniej. I co zima gdy ruch w interesie bedzie mniejszy? Znacir kogos z takimi firmami? Jak to wyglada? Czy ds sie na tym.zarobic na zycie? I jak ze zleceniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Candarelli
najlepsze pieniądze to zarabia hydraulik na jesieni, gdy zaczyna się sezon grzewczy i trzeba rozpalić w kotłach, sprawdzić szczelność instalacji , wykonać modernizacje węzłów c.o. itd. nowych budów praktycznie nie ma, przemysł budowlany nie istnieje, nie teraz z własną firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj bezrobotnego alimenciarza :P, którego z każdej roboty wyrzucają :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to? Przecież domy buduja sie caly czas. Mi chodzilo o to ze instalacji hydraulicznych ludzie rafzej na zime nie zamawiaja. Tylko dopiero w tym temacie ruch jest na wiosnę. No nie wiem, boje sie czy jak faktycznie nie bedzie wiekszych inwestycji jak instalacje to czy z drobniejszych zlecen damy rade sie utrzymac. Maz ma stalych klientów no ale kokosow z tego nie ma a przecież kni nie beda go zamawiać non stop. Stad moje watpliwosci. Zastanawiam.sie czy nie bedzie to zyciew nniektórych miesiacach od 1 do 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Ja bym zaryzykowała. Własna firma na pewno przyniesie o wiele większe zyski niż praca na etacie. Oczywiście musisz się liczyć z tym, ze twój mąż będzie jeszcze więcej pracował i będzie często zestresowany ale tak to już jest jeśli prowadzi się DG. Daj mu do poczytania ciekawe artykuły o zakładaniu działalności na http://wiktorprzedsiebiorczy.pl/ Znajdzie tam wszystkie potrzebne informacje. Życze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie 3 tys nie jest zła kwota, a jak założy firmę będzie musiał twój mąż załatwić sobie ksiegowa która trzeba opłacić, co miesiąc ZUS i ubezpieczenie , i jak nie masz zleceń to kiepsko jest wtedy, lepiej na etacie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina203
Myślę, że warto założyć swoją firmę, ale puki się jej nie ma polecam korzystać z usług bardzo wykwalifikowanego Pana Darka (http://darek-hydraulik.pl). Zawsze bez problemu pomoże i naprawi praktycznie wszystko. Cenowo też wychodzi to bardzo przyjemnie i można cieszyć się ze sprawnej instalacji wodnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula99
Każdy pomysł jest godny uwagi, lecz trzeba do tego mieć smykałkę i fach, aby znaleźć klientów. W tym pewnie też przydało by się, aby Ci pomogli znajomi lub agencje, bo klientów na sam początek trudno znaleźć. Warto też pomyśleć o księgowości lub miejscu na przetrzymywanie dokumentów firmy, aby były bezpieczne do kontroli. W segregacji ich przydadzą Ci się klipsy archiwizacyjne http://archiwizacjadokumentow.com.pl/index.php/materialy/akcesoria-archiwizacyjne/klipsy-archiwizacyjne . Wiele osób korzysta z nich. Na początku będzie mało dokumentów z biegiem czasu będzie przybywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paternia
Myślę, że jeżeli dodatkowo podejmie się, prócz instalacji wod-kan-gaz serwisu gwarancyjnego pieców czy kotłów, tak jak http://machaczka.pl/ , to rzeczywiście może być konkurencyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×