Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciężarne, czego wam najbardziej brakuje sprzed ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Bo mi fajek, alkoholu i spania na brzuchu! A to dopiero połowa ciąży. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem w 14 tyg i palę.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi winka, bym się wieczorem napiła przy filmie z mężem. No i przesypiania nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennego picia kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piję prawie codziennie kawę, ale ja mam niskie ciśnienie, więc lekarz nie ma nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 38 tc i najbardziej to w tym momencie brakuje mi sprawności sprzed ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez papierosów, chociaż rzucilam dopiero w 12tc i spania na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży jest jeszcze naprawdę fajnie, wszędzie można wybrać się samemu i tyle jest czasu dla siebie :-D Jestem ponad 11 miesięcy po porodzie i najbardziej brakuje mi czasu dla siebie :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Fajki rzuciłam kiedy w 8 tyg ginekolog oficjalnie potwierdziła ciążę. Było mega ciężko, zwłaszcza ze pierwszy raz rzucałam na sucho, bez desmoxanu który zawsze mi pomagał (a rzucałam nie raz). Kawy mi nie brakuje bo juz przed ciaza mialam wysokie cisnienie. Czasem sobie wyobrażam jak po odstawieniu karmienia cycem wyjmuje zimne piwo z lodówki , odpalam fajkę i się qrna wzruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Górolka
Ja karmię piersią syna od 4 mc, nie palę od początku ciąży i nie ukrywam że strasznie mi tych fajek brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 tydzień - brakuje mi kondycji, tego żeby schylić sie po cokolwiek bez ograniczeń i braku zgagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi brakuje dzikiego, niespodziewanego seksu. Przed ciążą uwielbialismy robic to w windzie, na bezludnej polanie, w samochodzie, na blacie w kuchni. Teraz mój mąż jest bardziej zachowawczy, boi się o syna :P, no i ja już z brzuchem nie daję radę przy nieco akrobatycznych pozycjach :). Z malych przyjemnosci- kawy mi brakuje i sera pleśniowego w dużych ilosciach. Sportu na tak intensywnym poziomie, jak przed ciążą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede oryginalna–fajek i alkoholu brakowalo, o ile alkohol moglam przebolec, to papierosow mi mocno brakowalo, ale rzucilam dzien po pozytywnym tescie. Pozniej mialam cukrzyce i brakowalo mi slodyczy i pszennego pieczywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam o seksie – mialam zakaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spania w różnych pozycjach, serów plesniowych i spokojnego snu. Częste wizyty w WC doprowadzają mnie do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawnosci, bo zrobienie czegokolwiek sprawia mi trudność, nie moge sie schylac, kucac, dzwigac itd, jak inwalidka sie czuje, noi tej bliskosci z mezem i takiego zwyczajnego sexu, ogromnie, a jak na złosc libido w ciazy mi szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach ser pleśniowy, mąż się zajada a ja skusiłam się tylko raz na camamberta smażonego. Trochę żal niektórych smakołyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawy , wina, sexu z akrobacjami; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalonego seksu i spania na brzuchu. Kawe pije codziennie, nigdy nie palilam a tylko czasem mam ochote na dobrego drinka, juz koncowka i chyba bedzie mi brakowac tego stanu bo przeszlam rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholu, fitnesu - takiego wysilkowego, ciuchow itd. Ogolny wkurw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego... Fajek, alkoholu, swobody, luzu, figury, spania ba brzuchu, lekkosci, malego biustu, strojenia sie, ech jeszcze duzo tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×