Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aqr

Jeszcze się serce twe ku mnie nachyli

Polecane posty

Śniła mi się  jaszczurka,dostrzegłam ją kątem oka,wyglądała jak cień poruszający się szybko na ścianie,tak szybko,jak potrafią poruszać się zajączki rzucane z lusterka.Próbowałam ją złapać...

Uciekająca jaszczurka oznacza problemy w sprawach sercowych(coś takiego!;) a polowanie na jaszczurkę-jesteś zdany na własne siły i sam musisz rozwiązywać swoje problemy...

Zaangazowanie fascynujace

Co Ty mu zrobilas? Bo cos musialas

A co podpowiada Tobie intuicja?

Noce  z  soboty na niedzielę  w wielu miejscach bywają  pełne nieprzewidzianych zdarzeń...czekałam na tę noc i tę porę roku,w której samotność odczuwa się bardziej...nie było to beztroskie lato ani wiosna,to był czas kiedy nic nie budziło się do życia z wyjątkiem tęsknoty...

Przygotowywałam się długo na tę chwilę,kupiłam naprawdę ostre szpilki,moje pierwsze ale zaskakująco wygodne.Nabyłam też ten oszałamiający zapach i wyobrażałam sobie,jak będzie zachłannie wdychał tę niepokojąco błogą woń...

Luźna bluzka i bielizna jak mgiełka,na widok której On zamiera w zachwycie...ramiączka cienkie jak struny...

Długo pochylona niespiesznie zapalam świece,figlarne ogniste języki oświetlają moją twarz...

Czas na muzykę,na ten utwór,który odtwarzany setki razy w słuchawkach,wniknął do mojego umysłu i duszy...i tak wiele obiecywał...

Sięgnął po butelkę wina...uprzedziłam go i władczo przysunęłam do siebie.Nie zrezygnuję z przyjemności napełniania kieliszków rubinową czerwienią.Fioletowe refleksy zaczynają zmysłowy taniec..

Zapatrzyłam się w etykietę,w przedziwne wzory Mapucze,w ich wizję Ziemi i kosmosu.

Wzięłam mały łyczek,tak mały,żeby zatrzymać całość na języku....dojrzałe czarne porzeczki i dzikie truskawki,delikatne mrowienie za sprawą pikantnych przypraw.

Jeszcze kilka godzin wcześniej spacerując ulicami tego obego mi miasta natrafiłam na klimatyczne miejsce.Zamówiłam na wynos przystawki i teraz widzę po Jego minie ,że to był dobry wybór.Jadł wolno a ja podziwiałam to,w jaki sposób  On potrafi się wszystkim delektować i rozkoszować...

W tle pobrzmiewa cały czas ten sam,pełen magii utwór...aż  trudno uwierzyć,że  minęło dopiero 14 minut.

Świece płonęły; ) niczym żagwie...pachniały cytrynowym tymiankiem i rozmarynem[wkleiłam powyżej link który wciąż jest ukryty..."Scarborough Fair"]

Uwięzione słowa szarpały moją krtanią...utkałam z nich już dawno kobierczyk na stopnie ołtarzyka straconych lat...

Dnia 28.07.2020 o 17:57, Smof napisał:

Zaangazowanie fascynujace

Co Ty mu zrobilas? Bo cos musialas

Może późno pytam; )ale czy Ty masz na myśli kogoś konkretnego?Jeśli tak,to kogo?

Rozmowa toczyła się jakby obok nas...a my zamknięci w kapsule czasu,wiedzieliśmy już,że nie jest to sytuacja,którą słowami można rozgałęzić na kilka wariantów...

Nasze głosy brzmiały w moich uszach jak klangor żurawi...czas zarządzić ciszę...

Przypominam sobie odgłos toczącego się po podłodze pierścionka(z różowego złota z topazem i diamentami)...cóż on miał symbolizować? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się