Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

materac jaki wybrać

Polecane posty

Gość gość

jaki rodzaj materaca jest najwygodniejszy? pianka, kieszenie, lateks? tyle tego jest a zdecydowac się trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolineczka23
mi się najlepiej śpi na piance na sprężynie, teraz mam strasznie wygodny materac z Boogy i jestem mega zadowolona, to ten -> http://boogy.pl/?product=venus-naturalis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzynka
dobry materac to dobry sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam materac termoelastyczny. Popatrz sobie na stronie www.bjas-design.pl jakie są dostępne, poczytaj opisy i może dopasujesz jakiś do swoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam piankę rock&roll hilding i moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę i śmiało mogę polecić. materac jest fajny, twardy, nie odkształca się podczas snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie każdy lubi co innego, ale patrząc po znajomych to ten kto kupił dobrą piankę, do sprężyn już nie wrócił. Ja sobie cenię piankę termoelastyczną, mam sembella, oprócz tego, że jest super wygodna to czuję, że jest mi cieplej, fajne odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matinee
Witamy serdecznie :) W kwestii doboru materaca chętnie pomożemy, gdyż po uwagę warto wziąć nie tylko wagę użytkowników / a ale również to na jakich powierzchniach lubią spać, czy jest to materac dla dwóch osób , czy dla jednej osoby. Przy bólach kręgosłupa zaleca się by wierzchnia warstwa była sprężysta i elastyczna - nie uciskała newralgicznych miejsc. Zapraszamy na naszą stronę i do rozmowy z konsultantką, która pomoże dobrać odpowiedni model. https://matinee.pl Pozdrawiamy, Matinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego jak najwygodniejszy, każde plecy i kręgosłup lubią co innego, indywidualna sprawa. Ja długo szukałem nie mogąc się zdecydować między pianką, a sprężynami kieszeniowymi. Finalnie wybrałem dość oryginalne rozwiązanie, bo sprężyny zrobione z pianki w kieszeniach. Producent Dormeo, chyba tylko oni to mają. Super sprawa, bardzo wygodne i jakość premium w cenie segmentu medium. Polecam sprawdzić sobie sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolik34
Najlepsze materace macie na stronie materace-viscotherapy.pl . Ceny niskie bo bez pośredników a jakość bardzo dobra. Sam kupiłem i mogę śmiało polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica693
mamy mamy od Comforteo i szczerze polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkiepieee
trzeba sie zastanowic nad wyborem materaca.. typem, czy lateksowy czy piankowy, a to najlepiej oddac w rece doradcy, meble marzenie zawsze dobrze doradza i nie ma zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korciaka44
Ja mam kieszeniowy z comforteo.eu i mogę polecić. To jest polski producent w razie czego ;) Miałam różne materace, ale ten jest najfajniejszy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udilka

jak się nie ma pojcia o zakupie materaca to warto zasięgnąć wiedzy w profesjonalnym sklepie. Ja kupowałam w sypialniaplus.pl i szczerze mówiąc wybór mają ogromny - co jest super, bo zakupy bardzo udane. No i dają do15 lat gwarancji na zqakupione rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

U mnie zawsze były piankowe materace i uważam, że najlepiej działają na kręgosłup. Rok temu kupiłam curem.exe, który z tego co pamiętam składa się aż z trzech warstw tej pianki i  nie wyobrażam sobie teraz spania na czymś innym. Wygodny, nie deformuje się, ma świetna wentylację, sprawdza się zwłaszcza w lepie jak bardziej się pocimy, przez wcięcia odprowadza wilgoć. Za materac z wyższej półki trzeba trochę zapłacić ale na prawdę warto w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrusewicz

Dla każdego, co innego. Każdy materac pracuje inaczej, żeby wybrać dobry, musisz wziąć masę rzeczy pod uwagę. Przy problemie z wyborem najlepiej skierować się do sklepu z dobrym asortymentem i fachowcami. Ja kupowałam na https://sypialniaplus.pl/ . Można do nich napisać albo wybrać się do stacjonarnego salonu, jeśli jest w Twoim mieście. W obydwu przypadkach na pewno znajdą wygodny, trwały materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, każdy lubi inną twardość materaca

ja śpię na piance pokrytej warstwą lateksu po jednej stronie i matą kokosową po drugiej, jakby mi sie bardziej twardo zachciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja mam materac sprężynowy kieszeniowy z lateksem z jednej a matą kokosową z drugiej podobnie jak Ewa. Teraz wybrałabym obustronnie lateks a na to mata kokosowa, wolę twarde materace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem wymagająca, średnia miękkość, ale sprężyny kieszeniowe to konieczność, żeby nie skulać się do partnera 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc nie mogłam długo zdecydować się na odpowiedni materac. Ale trafiłam na sypialniaplus.pl i jestem bardzo zadowolona z tego że tam kupiłam. Nie dość ze wygodnie dostarczyli do domu to materac jest super wygodny! Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×