Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chrzestni dla drugiego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Chciałam Was prosić o ocenę sytuacji i poradę.. Mąż ma jedną siostre, chrzestnym naszej córki jest jej mąż ( ona była wówczas 2 tygodnie po porodzie więc prosiliśmy jego a nie ją). Chrzestną jest moja siostra. Ja mam jeszcze siostrę i brata. Teraz będziemy mieć drugie dziecko i mąż by bardzo chciał żeby ona była chrzestną tylko cały czas się zastanawiam czy tak wypada... Wkurzające jest to że teraz rola chrzestnych to dawanie kasy... Im nie brakuje ale sami mają troje dzieci, mąż jest chrzestnym ich córki.. Nie chcemy żeby podchodzili do tego że chcemy ich naciągać.. Ja tam bym swojej siostrze to umiała wytłumaczyć że poprostu chce ją i tyle.. Ale boję się że mąż tego nie będzie umiał zrobić... Powiedzcie mi czy wypada i jeśli tak to czy poza zwykłym pytaniem czy zostanie chrzestną coś więcej powiedzieć( typu nie szalejcie z prezentem na chrzest tak jak przy starszej bo w byciu chrzestnym nie o to chodzi)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że to naturalne, że prosi się siostrę na bycie chrzestną, tym bardziej że ma ja tylko jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej wypada, aby poprosić siostrę męża i można dodać to co napisałaś na końcu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie :) pocieszyłyście mnie :) też chce bardzo ją, jemu już przy pierwszym dziecku na tym zależało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×