Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do brokeninside87

Polecane posty

Gość gość

upubliczniam treść z gadu za zgodą argena :) JA: Czesć Argen: no hej JA: co tam u ciebie słychać, podobno jakąś laskę na kafe wyrywałeś? Argen: wyrywać to za dużo powiedziane :) JA: ale jakieś fajne są tam, nie? Argen:są dwie, ale mi jedna najbardziej pasuje JA: a jakie? może znam Argen: AlicjaDonnikova i brokeninside87 Argen: ta druga jest super ale jest jeden problem JA: jaki problem? Argen: strasznie strachliwa JA: dlaczego strachliwa? facetów się boi? Argen: nie ma maila JA: to niech sobie założy, to góra 5 minut roboty Argen: też jej to kiedyś napisałem JA: to rzeczywiście dziwna laska JA: a tak właściwie to po co ci jej mail? Argen: pogadać na privie. pewnych rzeczy wolałbym nie poruszać na kafe. moze byśmy się umówili jakby się okazało że mieszka gdzieś blisko mnie, a może fotke bym dostał. JA: a dlaczego nie zaoferujesz tego przez kafe JA:? Argen: bo nie chcę wyjść na desperata :D a tak poważnie - po co o tym klepać na kafe? zresztą z jedną stąd też pisałem na gadu ale jakoś rozmowa nam się nie kleiła. za to z brok jak najbardziej. sam się zastanawiałem na przejściem na priv a potem jak już pisałem może spotkalibyśmy w realu JA: no w sumie masz rację, na kafeterii pełno trolli. próbuj może ci się uda. JA: ja lecę papa Argen: narq (to było w 2014)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jak nie wierzysz to sama do niego napisz. potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Tez jestem tygryskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
..podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne..lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo broken na kafe jest jedna z tych niewielu postaci ktore udowadniają ze potrafią myślec i to w sposob niezależny od jakiegos tam ogółu. I to pisze ja kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argenku, ja Cię też bardzo lubię:(:(:( piratku:( nnie, raczej nikt mnie nie lubi oprócz Argena i paru innych osób, natomiast przytulają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O.o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×