Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brokeninside87

lubicie Argena

Polecane posty

Gość brokeninside87

tak? napiszcie mu coś miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię to fajny pravik jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo to sprzedajny intrygant. Nie ufaj mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kojarzy mi sie z nergalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze cos na pomarańczowo po czym sam sobie odpowiada zalogowany lub na odwrót. Przyłapany na jakis czas znika by pojawić sie z nienacka i kontynuować swoj proceder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek ty cwaniaku
sam piszesz z gościa a Argena posądzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka kolegi
ja lubie Argena :) to mily, grzeczny chlopak, przynajmniej gdy pisze ze swojego nicka ;) widac, ze ma dobry, lagodny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:57 argen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mily, grzeczny chlopak, x no właśnie, to dobry mąż, ale pierwsza lepsza cwaniara doprawi mu rogi, bo ma za dobre serduszko:( kobietę trzeba trzymać krótko w małżeństwie, szczególnie jak jest taka dzika:) czy Argen podoła?:) x przynajmniej gdy pisze ze swojego nicka oczko.gif x no właśnie jest niegrzeczny, bo się logoutuje:-p x widac, ze ma dobry, lagodny charakter. x misiaczek:-p muchy nie skrzywdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie broken, ja nie jestem z żadnego haremu :D po prostu Argen jest bywalcem moich topików. ogólnie myślę, że sama musisz go poznać i się przekonać, ja go znam powierzchownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broken, nie bardzo wiem, do czego zmierzasz. ale skoro twierdzisz, że Argen ma jakiś harem, to wiesz o nim dużo więcej niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argen chyba smalil cholewki do żaby i cieszy sie ona, do dzis jego poszanowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba kiedyś go bronila własną piersia przed złymi orendzami a dziś stoi z boku i się przygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kojarzę, żeby Argen smalił do mnie cokolwiek i gdzie oraz kiedy go broniłam. ponieważ nikt go nie atakował, bo i po co? :) to spokojny chłopak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie zabe a argena nie lubie bo on lubi k***ina, któryjest masonskim cwelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie zabe a argena nie lubie bo on lubi k***ina, któryjest masonskim cwelem x czemu obrażasz JKM na temacie k'o'r'w'inistycznego drapieżcy?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to mason, żyd i cwel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamca hipokryta i dwulicowa koorfa. podać ci przykłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argen to skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrześcijanin - ewolucjonista narodowiec - neoliberał tradycjonalista - zwolenini żywności gmo monachista - zwolennik bankowego monopolu na emisje pieniędzy znalazł bym pewnie tego więcej i bardziej konkretnych przykładów ale mmi szkoda czasu na agenta systemu w obozie opozycyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko mówiąc pod rządami jego królewskiej mości zieniłoby sie naprawdę niewiele może oprócz kompetencji marionetkowego władcy, którym oczywiście nigdy nie zostanie bo nie taka jest jego rola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrześcijanin - ewolucjonista x jest deistą x narodowiec - neoliberał x nie jest narodowcem w takim sensie jak RN x tradycjonalista - zwolenini żywności gmo x konserwatyzm nie polega na niedopuszczaniu nowości:O to właśnie postępowcy myślą, że mają monopol na postęp x krótko mówiąc pod rządami jego królewskiej mości zieniłoby sie naprawdę niewiele może oprócz kompetencji marionetkowego władcy, którym oczywiście nigdy nie zostanie bo nie taka jest jego rola x podlinkuj gdzie mówił, że siebie chce na tron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jest deistą to po pierwsze nie powinien cytować pisma świętego na potwierdzenie jakichs tam idei, po drugie chrześcijaństwo z którymm sie indentyfikuje jasno mówi o stworzeniu również w piśmie, które cytuje, czego ten pan zdaje sie nie zauważać czyli traktuje słowo boże wybiorczo, epatując wyrwanymi z kontekstu fragmentami. gmo kłóci sie z niezależnością żywnościowa państwa polskiego o oddaje rolnictw w ręce międzynarodowych koproracji czyli jest iędzynarodowcem a nie narodowcem. główny zarzut: neoliberalizm i wchodzenie w dooope systemowi bankowemu po dpretekstem tego, że są to instytucje wolnorynkowe sprzyjające rozwojowi gospodarczemu. tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×