Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 4 partnerów seksualnych to dużo?

Polecane posty

Gość gość

Czy dla dziewczyny w wieku 23 lat (blisko 24), 4 partnerów seksualnych to duża liczba? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
Nie mam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki i tak, że próbowałeś pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy założeniu, że jeden to jakaś pierwsza próba współżycia, która nie byłą za bardzo udana i odbyłą się jeszcze w liceum. Druga to stały związek (2 lata). Trzec***artner to wieloletni kolega/sympatia, która po rozstaniu zaproponowała związek ale nie wyszło. I w końcu 4, obecny partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malutko, ja do 24 r z mialam 9 i nie uwazam tego za duzo :P ba! teraz mam 35l i liczba facetow sie znaaaaacznie powiekszyla i nie uwazam by duzo bylo zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulder
w FBI miałem taką sprawę więc wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziemianin
Myślę, że ty w ogóle nie myślisz. Masz jakieś swoje zdanie? retoryczne. Tu będziesz zrugana czy miałaś jednego, któremu nie stawał a próbował się wbić, czy tysiąc murzyńskich penisów. Ale to i tak nic w porównaniu z tym co odwalili Szwedzi. :O Chyba najbardziej spedalony naród na świecie z taką ilością pięknych kobiet. :O Albo pomylili nas z jakimś krajem muzułmańskim a to by była trochę skucha, bo nasza historia nie raz się łączyła, ale rozumiem było minęło. Nas wyniszczyły dwie wojny światowe a wy faszystą sprzedawaliście żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim wieku miałem dziesięć dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądziłam, że pytasz czy 4 dziennie to dużo? Mi nie byłoby za dużo, pod warunkiem że miałabym nastrój na bzykanie a oni byliby sympatyczni, zadbani i zadbali o moją satysfakcję. W tym wieku tylko 4 w ogóle, to wręcz zaniżasz mocno średnią. Nie rozumiem twoich skrupułów.Jestem tylko o rok starsza i jeszcze niedawno normą było 4 w miesiącu, co weekendowe wyjście to inny.Od pół roku mam jednego i skończyłam z wyrywaniem chłopaków, zaczynam się przyzwyczajać do myśli,że już chyba przy nim zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to dużo pod warunkiem, że nie będziesz co rok dorzucać teraz kolejnego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromniutko, popraw się. Wyszłam za mąż mając 24l, ale wcześniej wyszalałam się. Twoje 4 pomnóż przez 10. Nie żałuję.Mam co wspominać a czasami nawet sama się zadowolić myśląc o którymś byłym razie, jak mąż chrapie, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast rozpatrywać ilość zaliczonych sztuk to może trzeba sie skupic ,by związać z kimś rokującym i stworzyć związek,a nie nabijać licznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw trzeba nabyć doświadczenie, kilku poderwać, kilku dać się poderwać, sprawdzić się w sytuacjach łóżkowych, spróbować wszystkiego, jak tu piszą nabić sobie licznik, by potem jak się znajdzie tego jedynego, z którym zaiskrzy na wszystkich płaszczyznach, wiedzieć jak jemu dać przyjemność z seksu i jak samej czerpać przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miejcie wyrzutów sumienia. Puszczalskie dziewczyny też są bardzo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;49 święte słowa, dokładnie myślę tak jak ty. Tylko taka osoba może w przyszłości nie zdradzać drugiej osoby i wie, że jest z kimś bo chce, a nie dlatego, że nie jest sobie w stanie nikogo znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za parę lat będą tu rządzić muslimy, oni was nauczą szacunku do własnej ci/py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysyp koniowalców z gimbazy. Pobudzili się sztubaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej wysyp łatwych puszczalskich dziwek które każdy może mieć z cieńki bajer lub co najwyzej za piwo Namysłów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsmutnagrubaska
Nie :* ja mam 21 lat i tylko dwóch za soba z czego od 2 lat nikogo nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×