Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemsmutnagrubaska

NOWA JA!

Polecane posty

Gość jestemsmutnagrubaska

Uprzedzam, że zakładam to dla siebie głownie by prowadzić w formie pamiętnika. Prosze jakies zbędne komentarze zostawic dla siebie, jestem dorosła i wszystko co robię - znam tego rowniez późniejsze skutki jakby cos "nie wyszło" wiec tak, planuje przejsc na początek na mały detoks, ale nie na głodówkę, chce przez tydzien/dwa jesc sama kasze gryczana, warzywka i ew jakas pierś z kurczaka, nic wiecej. Moim zapychaczem na sniadanie bedzie kasza gryczana + kefir/jogurt naturalny, na obiad kasza+mięsko+warzywka, wszystko gotowane oczywiscie :) żadnych kaw, papierosów. Dieta i ćwiczenia :) moze jest ktos kto chce sie przyłączyć? Nawet z inna dietka, chodzi o to by sobie pokibicować :) Mam 160cm wzrostu i waga różnie sie ukazuje ale zauwazylam ze najcześciej pokazuje mi 63kg, chciałabym schudnac 10kg, wygladac smukle i miec bardziej wysportowane ciało :) mam czas do wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsmutnagrubaska
21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dobry metabolizm, ostatnio się trochę zapuściłem przy wzroście 184cm po świętach osiągnąłem 90kg jadłem po prostu za dużo, nie wyglądałem źle mimo tego ale taka waga jest stanowczo za wysoka, zrezygnowałem z kilku rzeczy, wprowadziłem ****** kilka kilo spadło :) zamierzam osiągnąć wagę 76-78 wtedy najlepiej się czułem. Na szczęście nie mam problemów z odmawianiem sobie słodyczy itd mogę przejść obojętnie i w ogóle mnie nie kusi. Jak tak dalej pójdzie to do wakacji swobodnie wszystko wróci do normy. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsmutnagrubaska
Ja choćbym chciała nie moge jesc słodyczy, No raz na jakis czas zeby cukier podnieść :) ale tez nie mam z tym problemu, dziekuje i rowniez życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxca
ja jestem na solidnej redukcji, do zrzucenia mam jakieś 20 kg, także dużo więcej niż ty :) biegam, pływam i staram się zdrowo jeść. od tygodnia biorę też tabletki iqgreen z zieloną kawą bo podobno świetnie działa na odchudzanie, a ja chciałabym efekty zobaczyć szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener person
Trzymam za Ciebie kciuki.Jednak jeśli mogę coś od siebie dodać to polecam Ci wykonanie badania genetycznego Genetic Lab, które obrazują stan metaboliczny osoby badanej oraz jego znaczenie w kontekście aktywności fizycznej.Już na starcie otrzymasz raport co i jak powinnaś jeść oraz jak trenować.Pamiętaj,ze musisz pilnować tego aby nie zaszkodzić swojemu zdrowiu bo o to akurat łatwo.Na stronie geneticlab.com znajdziesz najważniejsze informacje odnośnie badania i tego jakie korzyści płyną z jego wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję,że za kilka miesięcy zmienisz nick na jestemszczęśliwąlaską,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelus022
Nowa Ja bardzo dobry temat;) Ja jestem Nowa po prostu jak bym się na nowo narodziła;) Schudłam 40kg i wiecie jakie to fajne uczucie kiedy znajomi cię nie poznają na ulicy ;) a później odwracają się i mówią oooo matko nie poznałam Cię jak ty świetnie wyglądasz;) A schudłam tylko dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl nigdy wcześniej nie udawało mi się zgubić nawet 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×