Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anika87

Facet rezygnuje z seksu z fajną, zgrabną laską z powodu kompleksow

Polecane posty

Gość anika87

np ma troche brzuszka, nie ma kaloryfera, ogolnie troche slabe ciało, moze z jakimis defektami np brodawki itd, sklapciale posladki. Czy to moze byc powodem,ze gdy interesuje sie nim ladna i wg niego zgrabna laska (jest okazja na cos wiecej) to on rezygnuje wlasnie z powodu bo czuje sie mniej atrakcyjny ? Czy taki powod istnieje ? Czy wymyslam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,. raczej małe cycki masz :) a tak serio to moze miec małego, albo jakies brodawki na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo dopatrzył się dziury w intelekcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może nie o to chodzi a ma jakies problemy w łózku i dlatego rezygnuje? raczej to jak wygląda nie sadze ze ma tu jakieś znaczenie i by go powstrzymywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka Wg niego jestem zgrabną, fajną laską, podobam mu sie. On przed pokazaniem siebie nago jednak sie wzbranial, a mnie widzial w bikini. nigdy go nie widzialam bez koszulki czy w krotkich spodenkach. Ale to nie tak,ze nigdy dziewczyny nie miał. Tak cos czuje,że ma jakies defekty,ale ja bardzo go lubie. Z tyłu glowy ma takie 3 małe brodawki dosc odstające. Dosc mocno się poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to krotko dystansowiec tzw 2-sekundowiec lub impotent...chyba zartujesz sobie ze z powodu jakiś brodawek czy tego ze się poci moglby rezygnować z seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boi sie zlapac hiv:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wie,ze bogiem seksu to ja też nie jestem. Calowac czy sie umiem? Calowalam sie z dwoma i nie wiem...czy umiem. :) Caly czas mam wrazenie,ze to chodzi o wygląd. Jakis czas temu wzielam sie za siebie, zaczelam cwiczyc i efekty byly (ale to ciężka praca) czasami widze jak patrzy na mnie pożądliwie....z daleka..ale ja juz nie mam siły na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłby cie przeleciec w ubraniu przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie wie ze chcesz z nim sexu. Proponowalas mu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie z tym hiv. Kurwą nie jestem. Dzieki za wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty myślisz ze tylko k***y mają hiv? ale ty jesteś ograniczona, hiva możesz złapać nawet u dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nie ma ochoty na kobietę, to jej nie zalicza... proste! Już nie wymyślaj do tego ideologi, tylko przyjmij na klatę że po prostu mu się nie podobasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ,ze on sam podtrzymuje kontakt, sam sie gapi, patrzy poządliwie, ale wszystko w ubraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej pewnie chodzi o to,ze podrywa ją facet mniej atrakcyjny od niej i na wiecej sie nie odważy. Serio są tacy zakompleksieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie mają takich kompleksów jak kobiety. Widocznie z jakichś powodów nie chce z Tobą isc do łożka, pogódź się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak widział mnie w bikini, mowil,ze mam wspanialą fugurę i juz nie muszę sie odchudzac ani cwiczyc. Zmyliły mnie jego pożądliwe spojrzenia i tyle:( On mi sie podoba no ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadfne oprócz sporego brzucha ma też spory portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to nawet jak facet jest niezbyt z wyglądu ale ma męskie potrzeby to wiadomo co wygra Może grubas ma problem z potencją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe. I nie ma brzucha tylko taki lekki bo nie ćwiczy, nie z tych co chodzi na siłownie. Wygląda ogolnie bardzo dobrze ale ja go raczej nie widzialam bez ubrania. Ok to ze mną cos nie tak, a facet ściemnial i podpuszczał, inaczej tego nie zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne wytłumaczenie poza tym że nie jest zainteresowany czymś więcej, to to że jest niedoświadczony i boi się wyjść na amatora. Ewentualnie może jeszcze kogoś mieć, flirtować sobie pozwala, ale zdrada już nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ma małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie podoba. Nawet to ja mialam na poczatku wieksze obawy czy mu sie spodobam. Ale pod względem atrakcyjnosci np twarzy to mniej wiecej tak samo mamy. Nie widzialam go gaciach ani nie wiem jak caluje bo dostalam buziaka na razie. jednak znajomosc ta nie poszła dalej, skonczylo sie raczej na flircie, trzymaniu za ręke. I on podoba sie innym, ma wzięcie. Kiedys mi opowiadał,ze chciał zostać księdzem, mial w planach seminarium ale sie zakochal. To spokojny fajny chłopak. Chociaz jak flirtuje to mnie bardzo podnieca:) Szkoda, ze nic nie będzie, czuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe. Mam 59 kg przy 166cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie on jest porządny, a ty latawica zmacana przed połowę klubowiczów w swoim mieście, zgadłem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Nawet jak widział mnie w bikini, mowil,ze mam wspanialą fugurę i juz nie muszę sie odchudzac ani cwiczyc. Zmyliły mnie jego pożądliwe spojrzenia i tylesmutas.gif On mi sie podoba no ale cóż. " X KAŻDY facet tak mówi kiedy chce być miły :D A co Ci miał powiedzieć? Że małe cycki albo dupa płaska? Oj laska laska... na jakim świecie Ty zyjesz? :D Gdybyś go na serio podniecała, to ten seks by był, nawet gdyby to był prawiczek, ksiądz i zakompleksieniec w jednym :D Mało wiesz o facetach. A tak szczerze, w przeszłosci lecieli na Ciebie przystojni czy raczej przeciętni i brzydcy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda:( piszcie sobie co chcecie:( nie jestem żadną latawicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys niby przeciętni ale jak schudłam 7 kg od razu inaczej wyglądalam. Zaczelam sie sobie podobac. Szkoda,że tak zrobił. Ewidentnie mnie podrywał, jak mam teraz uwierzyć innemu,ze szczerze mu sie podobam :( NIe uwierzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprowadził mnie do takiego stanu,ze uwierzę,że moge sie podobać fajnemu, przystojnemu facetowi :( Boje sie, osmieszenia i go pierwsza odrzucę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×