Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest sens walczyć o kobiete starsza 12 lat?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli to była miłość ale się rozstalismy.. i w dodatku nie mam pewności co do jej uczuć. Może zwyczajnie szkoda życia z tyle lat starszą? Teraz jest ok ale w końcu zacznie się sypać. Hmm co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu,chyba ,że nie możesz mieć dzieci, bo prędzej czy później będziesz chciał mieć biologiczne dziecko,a ona już swoje pewnie ma i nie ma zamiaru w klejną ciążę się pakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ma a mi są one zbędne i obojętne tzn. dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu napisałabym do mojej wróżki Sofii. Ona powiedziałaby czy macie jakąś przyszłość. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:10 Nie wierzę w takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra rada od faceta, olej to, też miałem kiedyś kobietę o 12 lat starszą, niestety przy nawet małych problemach zawsze uważala się za mądrzejsza bo w końcu jest starsza, nie traktowała mnie tak naprawdę poważnie (ja 22 lata ona 34 mimo że wyglądała max na 26) wszystko było cacy do czasu, gdy zerwala ze mna owszem bolało, ale po upływie 10 lat gdy teraz patrze na to wszystki (i na nią czasami na miescie) to nawet się ciesze że to się tak skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląd wyglądem, ale 12 lat to pół pokolenie, a czasu i tak nikt nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes pewien ze dożyjesz jej wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:17 Pewnie teraz to ona żałuje że odeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli sie kochacie, ale nie dogaduje w pewnych kwestiach to walcz! życie se starsza kobieta jest cudowne, doswiadczona, zaangażowana w zycie uczuciowe, rzadziej zdradza... oczywiscie, charakter tez odgrywa kluczową rolę, ale kobieta starsza i doswiadczona to skarb ... prawie tak samo jak starszy meżczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla miłości zawsze jest sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś z nią dla jej urody to nie walcz bo to nie ma sensu. Ludzie starzeją się ,Ciebie tez to nie ominie. Jeżeli chcesz mieć długo nie sypiącą się dziewczynę to weź sobie jakaś bardzo młodą. Jak się sypnie za 20 lat to wymienisz ja na nowy model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wlasnego doswiadczenia
Byłam z kimś 15 lat młodszym. W temacie radzenia mu, faktycznie trudno się było powstrzymać. Widziałam, że postępuje głupio. Niszczy sobie życie, daje się ponieść ambicji, zraża ludzi do siebie. Starałam się tego nie komentować, póki nie pytał o radę. A strach przed tym co będzie na starość? Mój tata po rozwodzie z mamą wziął ślub z inną kobietą. Są razem ponad 20 lat. Dopiero niedawno dowiedziałam się, że ona jest od niego duuużo starsza. Nigdy by mi to nie przyszło do głowy. I myślę, że to też jest jakaś tajemnica sukcesu. Ludzie nie powinni wiedzieć takich rzeczy. Za bardzo to ich kłuje w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźniżyją krócej wiec starsza lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×