Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak napisac facetowi w smsie ze nie interesuje mnie seks???

Polecane posty

Gość gość

Spotkalam w klubie fajnego faceta. Byłam pijana i sie z nim pocalowałam. Teraz on do mnie wypisuje i wydzwania. Widze ze chodzi tylko o seks a ja nie jestem zainteresowana tylko seksem. Pomóżcie mi jakos zrozumiale ubrać w słowa ze nie interesuje mnie seks z nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomimo pierwszego wrazenia nie szukam przelotnego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu że w to klubie to przez alkohol i taka nie jestes. To był moment słabości i nie ma na co liczyć. Po tym zerwiesz kontakt i po sprawie. PS: Na drugi raz myśl co robisz i nie przesadzaj z alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic takiego nie zrobilam. Pocałunek to jeszcze nie obciaganie w kiblu czy seks w kabinie co sie dużo częściej zdarza w klubach innym dziewczyną. Dzieki za odpowiedzi. Coś w tym stylu napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mowie ze to coś złego ;) Moment słabości czasami się zdarza i tak jak mówisz pocałunek to jeszcze nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może coś w tym rodzaju "dam tylko po ślubie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz mu nic takiego tylko poprostu idź z nim do łóżka dopiero po jakimś czasie, jeśli coś z tego będzie miało być to będzie i tyle, a pisanie mu od razu, ze interesuje Cie tylko powazny zwiazek moze go wystraszyc, ze chcesz sie tak szybko angazować. Spotykaj się z nim narazie bez seksu, jakieś pocałkunki czy przytulanie ok, ale narazie nic więcej wtedy będziecie mieli wiecej czasu żeby się poznać itd Poza tym tym smsem niczego nie zmienisz bo i tak jeśli będzie chciał Cie tylko zaliczyć może Ci naobiecywać różne rzeczy i nie musi wcale ich spełnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet roohaczem się okaze i bedzie dopiero placz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu coś w stylu, ze chetnie się z nim spotkasz, ale narazie może pospotykajcie się na stopie koleżenskiej i zobaczycie co z tego wyniknie :) Jeśli nie chodzi mu tylko o jedno to się pewnie zgodzi, a jesli zrezygnuje to pewnie chcial tylko seksu... Na tym koleżenskich spotkaniach jeśli dojdzie do pocalunku to nic takiego, ale z seksem poczekaj i nie rozmawiaj z nim o potencjalnej przyszłości, o tym jaki chcesz mieć ślub i ile dzieci ( tu oczywiscie koloryzuje), albo jakiego chcesz zwiazku, nie wspominaj jak bardzo sie zawiodlas na swoich byłych itd, narazie traktuj go po przyjacielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lauraa27 Nie mam zamiaru się z nim spotkać bo to typow*******cz. Nie chce z nim poważnego związku. Nie chce go zwodzić dlatego chce mu od razu dać znac ze mnie nie interesuje seks i niech odpuści. Związek z takim *****czem też nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak uwazasz. Ale zwykle kazdy facet od poczatku dazy do jednego co nie znaczy, ze nie moze sie zakochac przy blizszym poznaniu bez seksu, ale skoro nie chcesz sprobować to rob jak uwazasz :) W takiej sytuacji jesli juz go skreśliłaś to najlepiej by bylo poprostu napisanie mu, ze nie jestes zainteresowana znajomością i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura Ty dobrze się czujesz? Bo chyba nie... Każdy facet myśli tylko o seksie od razu.. Ta oczywiście... Głupoty pierniczysz, że aż się śmiać chce dziewczyno ;) Nie wsadzaj wszystkich do jednego wora. Mógłbym Ci coś tu napisać ale lepiej niech to zostanie w mojej głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×