Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingda97

Jak schudnac? Jak się opanować?

Polecane posty

Gość Ingda97

Otóż mam problemy. Chciałabym schudnac 5-6 kg, ale udaje mi się dietę utrzymać 2-4 dni. Później zobacze słodycze i rzucam się do nieopamietania.. Przez moje obzeranie waga waha mi się z dnia na dzień aż do 4 kg! Teraz mam 170 cm wzrostu (około) waga 64 kg. Są momenty ze wazę 65 a i są ze wazę 62 . bardzo chciałabym schudnac do tych 59 kg.. Mam głównie problem z górnymi partiami. Nogi są w miarę ok w udzie najgrubszy miejscu mam 53 cm w biodrach 92-91. Ale u gory SiE zaczyna .. Talia 73-72 cm brzuch aż 87 ! I biust 95 ręką 26-27.. Nie wiem co zrobić.. Macie pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igda97
Czy te wymiary są aż tak tragiczne ? Czu ja juz mam obsesje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
wyrzuć z domu te słodycze, nie będziesz miała-nie zjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja555
Miałam dokładnie tak samo, tylko że ja musiałam zgubić o wiele więcej kilogramów. O jakieś diecie i ćwiczeniach nie było w ogóle mowy, bo nie potrafiłam nawet przez kilka dni trzymać się tego. Dlatego wybrałam się na wczasy odchudzające do Primavera. Do domu wróciłam mega zmotywowana , do dziś twardo trzymam się diety i ćwiczę razem z nimi w domu na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiawiosennie
myślę, że podjęcie aktywności fizycznej, powoli, stopniowo, np długie spacery, rower, mogą pomóc w zmianie trybu życia w ogóle, bo o zmianę głównie chodzi. często wskazuje się na to, jak ważne jest spożywanie posiłków 5 razy dziennie w mniejszych ilościach. na tym blogu są różne artykuły dotyczące odchudzania i zdrowia w ogóle http://www.wiedzanazdrowie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, trzeba pamiętać, żeby aktywność wprowadzać stopniowo, a nie rzucać się na głęboką wodę, bo organizm się zbuntuje :) A pomocniczo można popijać sobie herbatę, ja wolę ziołowe/owocowe herbaty niż czystą wodę. A takie jak Big Active dodatkowo pomogą schudnąć. Piję teraz Active Burn, bardzo smaczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie czerwone herbaty bardzo dobrze działają na metabolizm ja już od dawna popijam czerwona herbatkę i mam lepsze trawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z zielona herbata ona ma podobne zastosowanie co czerwona? pytam bo planuje zakup herbat smakowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ograniczenie apetytu, które jest tu największym problemem, polecam herbatę funkcjonalną Big Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big Active. Z przyjemnością o nich opowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na moim przykładzie mogę śmiało stwierdzić że dzięki herbatce czerwonej Pu Erh ograniczyłam apetyt na słodycz nie mam już problemów z podjadaniem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co polecasz na zwiększenie energii, ostatnio odczuwam jej spadek i chciałabym jakoś zadziałać bo mam z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka478
Ja piłam różne herbatki ale efektów nie było takich jak przy suplemencie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl schudłam już 24kg w 3 miesiące ale to jeszcze nie koniec mam do zrzucenia jeszcze 8kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj jagód acai. Powodują uczucie sytości, które utrzymuje się przez dłuższy czas. http://enaturalnie.pl/acai-jagody_48 Sprawdzone przeze mnie, działają bardzo fajnie. Mnie udało się ograniczyć jedzenie a co najważniejsze nie podjadam między posiłkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja połowa kuracji i 7kg mniej. Dość prosto idzie. Myślałam że bedzie gorzej a slimcea faktycznie tak zmienia metabolizm o blokuje łaknienie że waga spada i motywuje nawet do dodatkowych ćwiczeń aby zwiększyć efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat sotosowałm Foreverslim, który w 100% jest wyprodukowany z naturalnych składników. Kupiłam go na Allegro, gdzie ma bardzo dobre opinie w komentarzach, a są one dla mnie dużym odnośnikiem faktycznych opinii na temat danego produktu. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co herbatami funkcjonalnymi np Big Active próbowałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze jesz za mało i dlatego się rzucasz na jedzenie? ja np jak jestem bardzo głodna to piję sobie soki Nuja. Są sycące i fajnie smakują. A do tego mają sporo wartości odżywczych. Dla mnie to wielka wygoda! i już schudłam 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba w pierwszej kolejności postawić na dietę a dopiero później dobierać do niej suplement diety. Ja najpierw ułożyłam sobie jadłospis na cały tydzień, później zamówiłam tabletki figurena. Stosuje je 2 miesiąc i schudłam juz 9kg. Ale bez diety pewnie by się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu absolutnie nie można mieć żadnych zakazanych produktów 😉 Najlepiej nie kupować, a jak się dostanie, to najlepiej wziąć, np. do pracy i rozdać 😉 Ważne jest też dobrze zbilansowana dieta. Warto poświęcić trochę czasu na przygotowanie własnych, zdrowych posiłków. Jak się człowiek zdrowo i właściwie odżywia, to nie ma takich napadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×