Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię dla dziewczynki: Elena czy Kalina

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie! Chciałabym się Was doradzić które imię dla dziewczynki ładniejsze. Co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiego nazwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwisko polskie, z końcówką wska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zdecydwanie kalina. Elena bedzie zalatywala patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem zastanawiamy się nad jednym z tych imion, ale boję się że będą mylone np z Leną, Heleną czy Haliną, Karoliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepsze imie Kalina, a tak poza tym to nie lepiej brzmi Helena? Nie znam zadnej Eleny.....ale decyzja nalezy do Ciebie... Pozdrawiam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcielibyśmy bardziej oryginalne imię. Mamy już córkę Nataszę i myśleliśmy o jakimś imieniu rosyjskobrzmiącym. Bardzo nam się takie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elena to ruskie imie... Tak samo jak Lena.... Masz korzenie rosyjskie czy chcesz zeby dziecko blyszczalo jasnym blaskiem tak jak onegdaj Vanessy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak znam zycie z Eleny zrobi sie Elka, tak beda na nia mowic w szkole a pozniej w doroslym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu podobają nam się rosyjskie imiona. Vanessa to moim zdaniem trochę inny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz narabane w deklu.... Natasza jak tania dzi*** z ruskiego burdlu.... Daj elena to w przyszlosci biznes otworzycie i nawet pseudoniow wymyslac nie bedziesz musiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo porownanie z ta vanessa... Matko ludzie nic nie czaja.... Mi bardzo sie podobaja imiona srodkowoafrykanskie i planuje nazwac seoje dziecko kupa, ladnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosiłam o radę a nie jakieś chamskie odpowiedzi. Ciekawe ile jest d***wek o pseudonimie Julka lub jakimś innym pospolitym. Wystarczy nieraz zobaczyć w dziwnych ogłoszeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta decyzja nalezy do Ciebie..... jakie jej imie nadasz z takim bedzie zyla do konca zycia.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś normalny mógłby sie wypowiedziec i nie używać obraźliwych slów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina lepsze, zdecydowanie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina bardzo mi się podoba, ale czy nie będzie mylona z Karoliną czy Haliną. Imiona te podobnie brzmią. Macie jakieś doswiadczenie w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie bardziej podoba Elena ale zważywszy na to że teraz imie Lena jest bardzo popularne podejrzewam ze tak beda skracać imie waszej córki w przyszłosci. Kalinka troche jak Halinka i kojarzy mi sie z ta rosyjska piosenka właśnie.Ja wybrałabym imię Elena znałam kiedys jedna Elenę ale nie była polką chyba rumunką ( nie cyganką) i była ładna i miła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy mi na tym żeby imię nie było przekręcane jak np Elena na Lena. To zupełnie 2 różne imiona, więc by mnie to denerwowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tutaj czegos nie rozumie, czy wybor imienia dla dziecka zalezy od opini i gustu internautow? Ludzie czy wam juz totalnie odbilo?? Czy nie macie swojego zdania i sugerujecie sie zdaniem ludzi ktorych praktycznie nie znacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba imiona pani wybrala bardzo ladne i nie tuzinkowe.jednak Kalina bardziej brzmi do pani nazwiaka.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możemy się zdecydować i stąd to pytanie. Poz tym chciałam się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z ewentualnym przekręcaniem tych imion. Wiadomo i tak zdecydujemy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elena brzmi trochę obco. Kalina rzeczywiście bardziej pasuje do polskiego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna ktoś może Kalinę. Ma problemy z przekręcaniem tego imienia czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasa

Mi sie bardzo podobają oba. Elena i Kalina. Inne rosyjskie co mi sie podoba to Sasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi rowniez bardzo podobaja sie obydwa, Kalina moze troszeczke bardziej od Eleny.  Uwielbiam Sasze i jeszcze Nadie.  Dodatkowo podoba mi sie Anton znacznie bardziej od polskiej wersji Antoni.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kalina i Elena fajnie.  Chyba bardziej Kalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutit

Ruskie imiona kojarzą się z tanimi prostytutkami XD masakra jak można tak dziecko skrzywdzić, nazwij Pamela, przynajmniej na bogato. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na tym forum duzo ludzi zna ruskie prostytutki po imieniu.  Naprawde dziwie sie poniewaz ja nie znam ani jednej, a tutaj sami znawcy.  Myslalam, ze tutaj jest wiekszosc kobiet, ale podejrzewam, ze jezeli wypowiadajacy sie tutaj chodza z ruskimi prostytutkami to musi byc wielu facetow.  Albo jakas patologia sie tutaj wypowiada i razem z tymi ruskimi prostytutkami na postojach stoi z tego wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez

Litości baby jak będą się w domu zwracać elena, elenka to każdy tak będzie mówił a nie Lenka czy Ela śmieszne jesteście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×