Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lifting twarzy Linerase

Polecane posty

Gość gość

Polecam nowatorską metodę usuwania zmarszczek, przywracania jędrności i gładkości skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Naprawdę dobre efekty.

Gość gość
Pirtolisz. NIC nie pomaga na powstałe już zmarszczki oprócz operacji plastycznej. Spi/er/da/laj z tymi twoimi mrzonkami. C/i/p/ę se linerase.

Gość gość
Potwierdzam! Linerase jest świetny i cudownie radzi sobie z tymi newralgicznymi miejscami jak szyja, dekolt i dłonie ;) Skóra jest pięknie napięta, odżywiona, gładka i jędrna!

Gość gość
Czy to prawda, że działa również na rozstępy i blizny potrądzikowe? Bardzo proszę o odpowiedź!

Gość gość
też się chętnie więcej dowiem na ten temat! jak cenowo to wygląda? boli? :P kiedy zobacze efekt jeśli chcę zastosować preparat na szyję?

Gość gość
jeden zabieg kosztuje 1000-1200 zł, pewnie cena zależy od kliniki, w której go robisz, może też wydawać się dużo, ale pamiętaj, że podczas jednej wizyty będziesz miała ostrzykiwane 3 lub 4 okolice ;) ja zabieg wykonywałam na okolice twarzy (twarz, szyja, dekolt) oraz dłonie. taki przełomowy efekt zauważyłam po 2 serii, a po 3 było tak dobrze, że moja lekarka stwierdziła, że 4 odpuszczamy :) nie jest to jakoś bardzo bolesny zabieg, trochę jak mezoterapia. jeśli masz niski próg bólu poproś o krem znieczulający i będzie na pewno bardziej komfortowo :)

Gość gość
poszłyśmy razem z moją przyjaciółką na zabieg i obie jesteśmy zachwycone! za nami dopiero pierwsza seria, ale już widać delikatną poprawę (u mnie szczególnie na szyi i dekolcie) :) nie mogę się doczekać końcowego efektu!

Gość gość
ja też lubię śledzić nowości, jeśli chodzi o to, co piszczy w trawie, jeśli chodzi o medycynę estetyczną. Sama wybieram się na ten zabieg http://www.marekwasiluk.pl/hifu-test-zabiegu/ jak tylko go zrobię to na pewno dam znać, jak rezultaty.

Gość andżelika875
Przeczytałam wiele ciekawych informacji i opinii na temat zabiegu Linerase i chyba jestem zdecydowana. Zależy mi głównie na poprawieniu elastyczności skóry. Mieszkam w Krakowie i poszukuję dobrego gabinetu. Moją uwagę przyciągnął SCM estetic. Więc chyba tam pójdę na konsultację.

Gość gość
Linerase jest genialny! Efekty są rewelacyjne moja twarz i brzuch bo pan doktor również kstrzyknal mi brzuch który był słabo napiety po ciąży. Jestem mega zadowolona z efektów. Polecam http://www.remedest.pl właśnie tam Robiłam zabieg w Centrum Medycyny Estetycznej REMEDEST w Ustroniu. Polecam.

Gość bożenka

Lepsza od jakichś pseudo zabiegów jest N A T U R A. Sok z cytryny i kolagen do picia, np. doppelherz o smaku liczi i tyle.

Natura niestety nie sprawi, że Twoja twarz nagle bedzie elastyczniejsza i jędrniejsza, polecam za to masaże twarzy, albo jakiś liftingu chirurga medycyny estetycznej. Wiadomo, że trzeba o siebie dbać i to jest ważne, witaminy, kolagen do picia... ok! ale to nie wystarczy.

Zrobiłam zagęszczanie skóry linerase w magicznej klinice, koszty wysokie, jak na mój budżet, bo zapłaciłam prawie 1000 zł, ale.... warto dziewczyny. Zmarszczki są ładnie wygładzone, skóra bardziej napięta, zdrowsza, także pewnie zdecyduje się na kolejny zabieg tego typu w przyszłości. Uważam, że warto inwestować w siebie czuję się o niebo lepiej i pewniej

Chyba też zdecyduje się na taki zabieg, czas najwyższy wziąć się trochę za siebie. Zagęszczenie skory brzmi ok, ale cena jak dal mnie trochę wysoka.

Zabieg zagęszczania skóry tj. mezoterapia kolagenem jest skuteczna. Dokładnie nazywa się to LINERASE, w. Magicznej Klinice trzeba zapłacić za taki zabieg około 800 zł, ale bez wątpienia warto, bo daje naprawdę bardzo dobre efekty.

Dnia 1.04.2021 o 11:33, tereska22 napisał:

Zabieg zagęszczania skóry tj. mezoterapia kolagenem jest skuteczna. Dokładnie nazywa się to LINERASE, w. Magicznej Klinice trzeba zapłacić za taki zabieg około 800 zł, ale bez wątpienia warto, bo daje naprawdę bardzo dobre efekty.

Zabieg kosztowny, alei tak wychodzi taniej, niż w innych gabinetach medycyny estetycznej. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować