Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego niektóre kobiety wybierają jakiegoś mężczyznę a potem marudzą?

Polecane posty

Gość gość

Np. wybierze kogoś lubiącego "wypić" alkohol a potem marudzi, że on pije; wybierze imprezowicza a potem marudzi, że jest sama w domu a on baluje itp. Nie rozumiem tego fenomenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie rozumiem fenomenu dlaczego faceci wybierają wredne zołzy, puste lalki i wyrachowane suki, grunt żeby była seksowna zamiast wybrać dziewczyne mniej atrakcyjną ale o dobrym sercu, skromna i uczciwą? a potem płacz bo taka pusta lalka jedna z drugą go zdradza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety są niestety z natury naiwne i wierzą w to, że ich partner się zmieni, tzn. rzuci dla mnie palenie, zrezygnuje z kolegów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo są zakochane i nie dostrzegają wad, a gdy chemia opada, zaczynają je dostrzegać, ale wtedy często nie potrafią go zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo kobiety są niestety z natury naiwne i wierzą w to, że ich partner się zmieni, tzn. rzuci dla mnie palenie, zrezygnuje z kolegów itp. x Z całym szacunkiem ale to jest głupie. Naprawdę tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wolą badboya niż spokojnego mężczyznę tylko z takim nie da się być na dłużej w poważnym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
bo lubią marudzić i zawsze znajdą coś do narzekania. v a potem płacz bo taka pusta lalka jedna z drugą go zdradza smiech.gif>>>a te brzydkie to niby nie zdradzają ?coś mi się nie wydaje aby było jak piszesz brzydka od ładnej różni sie tylko tym że jest brzydka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Kobiety wolą badboya>>a tacy jak ty lubią psychiatórw bo są chorzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo po prostu ludzie są głupi. w młodym wieku, kiedy każdy szuka partnera, oni mają ciśnieni na ciacha. nie wiem jak to możłiwe ale tacy ludzie nie widzą/nie chcą widzieć wad tych ciastek - ze sąwredne zołzy, że są chamami gdubrami itp. może liczą na to że ich zmienią? to tak jak z zaklepaniem dobrej miejscówki - kto pierwszy ten lepszy, on musi byc mój i koniec. dopiero po ślubie oni zaczynają dostrzegac to, co istniało od początku - ich wady, róznice. zmiast w pore sie kapnąc ze za bardzo się róznią, baby cisną na ślub - bo tak, bo kolezanki, bo rodzina, bo nie chca byc starymi pannami. wszystko nimi kieruje prócz zdrowego rozsądku. nie wiem czemu naiwnie wierząże uda im się kogoś zmienic/wychowac - to jest po porstu podłe. wiele związków to udawani/hipokryzja/manipulacja z pobudek hormonalno-chcicowo-samolubnych bo one chcą misia. potem jest własnie to co autor opisał w poście. szkoda że tak mało ludzi myśli, well.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×