Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem mizoginem nie lubię kobiet są dla mnie tylko obiektem seksualnym

Polecane posty

Gość gość

Jeszcze, żadna kobieta nie przeprowadziła ze mną sensownej rozmowy na jakiś temat. Dogadam się tylko z mężczyznami. To smutne, ale trudno jest mi odkryć w kobietach coś interesującego. Jedyne co do nich mnie ciągnie to seksualność, a to bardzo złe, bo sam po sobie widzę, że co raz bardziej traktuję je jak przedmioty. Wyszedł ktoś kiedyś z takiego problemu? Dodam, że nie bez znaczenia jest też fakt, że miałem taki okres w szkole, gdzie byłem przez kobiety wyśmiewany. Być może jest to podłożem problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy ogólnie do kobiet nic nie mam, nie jestem agresywny, po prostu jestem obojętny, nie mam ochoty w ogóle rozmawiać z kobietami, poznawać je, jeśli moim celem nie będzie z nimi seks. Chciałbym to jakoś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A matke kochasz. Lubisz ?rozmawiasz sensownie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...ale jesteś na forum kobiecym. W jakiś sposób zależy ci na kontakcie z nimi. Trudno mi czasem zrozumieć takich byle jakich mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci się zmieni jak poznasz inteligentna i taką która da ci popalić ,zakochasz się i odblokujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Jestes beznadziejny, mam wielu kolegow, z ktorymi sie dogaduje, oni jakos nie maja tego typu problem, istnieje cale mnostwo przyjazni damsko meskich, a tylko zaledwie garstka facetow nie dogaduje sie z facetami, tak samo sa rowniez przypadki, w ktorych to kobieta nie znosi mezczyzn, dla mnie tacy ludzie sa chorzy, zyja w pewnej klatce, sa ograniczeni, patrza tylko na plec, masakra jakas, nie wiem czy tacy ludzie kiedykolwiek ulozyla sobie zycie. Nie wierze aby wszystkie kobiety jakie sa w twojej okolicy zachowywaly sie jakby im mozg zaginal, chyba ze to jakas na prawde okropna wies :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobnie, tyle że jestem kobietą i mam taki stosunek do mężczyzn, jak Ty do kobiet, z tą różnicą, że nie pociąga mnie także ich seksualność nic a nic. Nie jestem les

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat myślę że większość mężczyzn tak ma, tylko nie każdy powie o tym wprost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
nic nadzwyczajnego. Mi ciężko zrozumieć typową kobietę i drażni mnie usposobienie typowych kobiet, które dużo gadają bezsensownych rzeczy byle by gadać, które nie potrafią logicznie myśleć, tylko śmiechy hihy, które są niezrównoważone emocjonalnie i drą japę z byle powodu ,ale spokojnie są też na tym świecie fajne kobiety z którymi idzie się dogadać np takie co skończyły polibudę jakiś kierunek techniczny ,gdzie trzeba myśleć to już jest większa szansa ,że znajdzie się fajna z którą można sensownie pogadać :) Ja swoją obecną żonę znalazłe w firmie gdzie większość to faceci. W zasadzie to moja żona lepiej dogaduje się z facetami i typowe kobiety też ją drążnia. Dodam ,że długo szukałem kobiety z która się zwiążę ,ale nie żałuje. Z moją żonką mam spokój w domu. Nie drze pyska, jest opanowana, nie gdera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dzisiaj jestem mizoginem. Poczytałem co kobiety o nas myślą i ich nienawidzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez. Kobieta to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie lepiej zlikwidujcie tą kafeterię bo odkryjecie całą prawdę o sobie a jest żałosna. Ja spadam i tu już nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlę się do nich
kobiety są boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są jak zakarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epidemia jakas i ja jestem mizoginem ale lubię jak kobieta podaje mi piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro kobiety traktują nas jak bankomaty i tanią siłę roboczą to czemu masz mieć wyrzuty sumienia że traktujesz je jak obiekty do rozładowania napięcia seksualnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ! Jak widzę tekst o bankomatach, to jestem pewna, że pisze go ktoś bez grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA HA HA TY KURWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×