Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jestemgosciem

Prezent dla dziewczyny

Polecane posty

Gość Jestemgosciem

Witam, poszukuje jakiegoś prezentu na urodziny dla dziewczyny, myślałem o bransoletce jakiejś, pytanie jakiej ? Może jakieś inne pomysły, błagam pomóżcie usmiech.gif myślałem nad takimi bransoletkami: (linki w odpowiedzi) możecie je jakoś ocenić, może jakieś inne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że kobiety lubią błyskotki. Ale może pomyśl czy nie przydałoby jej sie coś praktycznego. Fajna torba na lapka, jakiś gadżet do kuchni - jeśli lubi gotować, albo coś co będzie nosić codziennie i myśleć wtedy o Tobie np. fajny szlafrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemgosciem
allaella bardzo ciekawy pomysł :) tylko teraz pytanie do was drogie Panie na jaką kwotę taki voucher, żeby dziewczyna się nie nudziła tam :P , a co do tych bransoletek to którą byście proponowały, może jakaś własna propozycja, bo to jeszcze walentynki się zbliżają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemgosciem
Co byście powiedziały na taki pakiet? Pakiet day spa: peeling z masażem całego ciała (solny z minerałami z Morza Martwego lub cukrowy z kaszmirem lub aloesowy) maska kremowa na ciało (z czerwonym winem lub czekoladą lub z cynamonem i pomarańczą) zabiegi na twarz do wyboru (mikrodermabrazja diamentowa lub mezoterapia bezigłowa lub maska algowa) krem na twarz na zakończenie zabiegu kąpiel serum witaminowo-odżywcze na ciało czas trwania zabiegu ok. 1,5 godz. dodatkowo płaty kolagenowe pod oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdziekolwiek się nie ruszysz, znajdziesz mnóstwo walentynkowych ofert. każda kosmetyczka z pewnością wydrukuje voucher na jakieś fajne zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśl o wypadzie gdzieś, może jakaś fajna restauracja?Może jakieś kino? A jeśli prezent , to może sprzęt, choćby prostownica, lokówka jakiś gadżet - fajne są ceny na electro.pl moze cos Ci się trafi? Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kompletnie nie mamy pomysłu to zawsze możemy postawić na bon podarunkowy. To się zawsze sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, ze voucher do SPA, albo ogólnie romantyczny wieczór w hotelu, gdzie je mają to najlepszy pomysł. :) Ja planuję zorganizować taki wieczór dla mojej dziewczyny w http://www.palaczakow.pl/ . Czuję, że będzie zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
Bielizna to dobry wybór :) dobrych marek oczywiście ;) macie namiary :) www.ekubas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakieś ciekawe ubranie z fajnym nadrukiem? :) możesz poszperać na dawandzie albo w sklepach polskich marek. Ja osobiście ostatnio wpadłam na More'moi http://www.moremoi.com/pl i tam mają przepiekne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamada ty na mozg padłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voucher do spa to genialny pomysł. Co do bransoletki to chyba powinieneś znać swoją kobietę lepiej niż my, a każdy ma inny gust. Ja np uwielbiam czekoladę truskawkową ale jem tyko tą z wedla. :) Ma najwięcej nadzienia i zawsze ja dostaje do prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę prezenty związane z moimi zainteresowaniami, kosmetyki i zabiegi spa sama sobie wybieram. Lubię komiksy i sci-fi dlatego przede wszystkim zawsze przyjmę koszulkę z superbohaterami albo lepiej coś związanego ze Star Wars. Jeżeli Twoja dziewczyna ma podobnie to zajrzyj na mugli.pl tam znajdziesz masę oryginalnych gadżetów, na pewno coś uda Ci się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykanka
zależy co lubi dziewczyna, zalukaj na avans.pl, tam jest wiele gadżetów dobrych na prezenty, teraz pod tym linkiem jest promocja , rabat za formularz na kolejne zakupy http://www.avans.pl/lp,ocen-i-zyskaj , może coś do telefonu jakieś akcesoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze dobrym prezentem jest coś relaksującego, teraz przy tym ciągłym zabieganiu dziewczyna na 100% to doceni, ja byłam ostatnio na fajnym masażu czekoladą w kreatornii relaksu i to był miły przerywnik w środku zabieganego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już koniecznie chcesz kupić bransoletkę to zobacz w aparcie , kolekcję Indali, albo Love Love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska56
Wszystko zależy od tego, co dziewczyna lubi. Każda dziewczyna jest inna, więc nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Ja lubię kolorową biżuterię, np: http://coolkishop.com/ inna dziewczyna może lubić diamenty. Wszystko zależy od gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian79
niby klasyczny pomysł, a jednak zawsze się sprawdza! bielizna oczko.gif moja kobieta uwielbia tą z Alles. przeglądałem historię. już wiem co jej się podoba smiech.gif może Wam się przyda: https://sklep.alles.pl/produkt ,monserat-01-u-roz,970.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałeś ze kolejna bransoletka czy cokolwiek z biżuterii to już troche przereklamowane. Pomysl może o czym niematerialnym, np. o pobycie w Spa. Wedlug mnie to fajna opcja i pozwala kobietom się zrelaksować. Ja byłam w www.spaszczecin.com i to bardzo fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz kupić fajny prezent, który będzie pasował do codziennych stylizacji? Proponuję bardzo nowoczesny naszyjnik w kształcie kluczy. Jest tani i estetycznie wykonany. Znajdziesz go na stronie internetowej sklepu CoZaCena – www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykup roczny abonanent na tabletki antykincepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×