Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jestemgosciem

Prezent dla dziewczyny

Polecane posty

Gość Markopolo32
Ja zamówiłem swojej dziewczynie portret na zamówienie w tym stylu: http://mashto.com/ Jest zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamikaa
takie vouchery to faktycznie świetny pomysł na prezent :) Można podarować bon na ubrania, biżuterię a nawet na wybrany zabieg w salonie kosemtycznym. Ja też dostałam jakiś czas temu od męża voucher do wykorzystania w salonie COCO-TIME we Wrocławiu. Sama zdecydowałam na jaki zabieg i kiedy chcę się wybrać :) Moim zdaniem pomysł jest super i na pewno się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaa999
a może koszula nocna, piżama albo szlafrok? dziewczyny lubią takie prezenty, wiem z doświadczenia :D sama sobie kupiłam ostatnio piżamkę z https://sklep.kz.com.pl/ i wszystko było w porząsiu, więc polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie ostatnio doszła saszetka pitbull która sobie zażyczyłam od chłopaka i powiem szczerze, że tak sobie zadowolona. Chciałam mieć nerke na festiwal, a dostałam naprawdę sporą i mało kobiecą. Taka, była na przecenie https://pitbull.warszawa.pl/akcesoria/akcesoria/saszetki.html Ogólnie chlopak chyba dla siebie kupił ... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na zadowolenie swojej lepszej połowy. Warto trochę czasu szybciej podpytać swoją lubą czy jest coś co by potrzebowała albo chciała zrobić. Nic nieświadoma partnerka odpowie na pytanie, a my będziemy mieli pomysł na prezent i dużo czasu na jego zrealizowanie. :D Te i inne pomysły można znaleźć tutaj: http://pokrojonedoprawione.sos.pl/co-kupic-dziewczynie-na-urodziny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poduszki ze zdjęciem masz za grosze w Empik Foto - idźcie w takim kierunku. Koszty nie są wysokie, a przynajmniej taki prezent na pewno się wam sprawdzi. Bo poduszka na pewno doczeka się zastosowania, a taka z fotką po prostu pozytywnie działa na emocje. U nas takie prezenty są bardzo lubiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnik
moja sobie zażyczyła lokówke automatyczna curl secret, dobrze ze mi wysłała linka bo chyba bym w życiu nie zgadł ze to lokówka, ważne że kobieta zadowlona nawet jakąś tam kosmetyzkę gratis dostała, a loki teraz robi czesto i ładnie w nch wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałem czegoś mocno oryginalnego i znalazłem! Lot w tunelu aerodynamicznym w SpeedFly. Od razu kupiłem voucher, na pewno jej się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo fajnie by się sprawdziły jako prezent jakieś ładne buty, popatrz w dobrych butikach online np. - www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia33
Każda kobieta kocha biżuterię i dodatki. Moim ulubionym dodatkiem są zegarki. Ogladam najczęściej tu https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/damskie Zegarki też się nadają na prezent. Są eleganckie i cieszą oko. Ładnie zapakowane będą świetną podstawą prezentu bądź dodatkiem. Zawsze można coś słodkiego dokupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że spodoba się jej piękna bielizna. Ostatnio widziałam, że w Alles pojawiły się mega piękne modele, to chyba nowa kolekcja :D Polecam sprawdzić, bo uwielbiam ich produkty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empik Foto ma poduszki ze zdjęciem, więc może idźcie w takim kierunku? To jest mały koszt, a takie prezenty są po prostu efektowne, nie kosztują dużo i przynajmniej na kobiecie powinny zrobić wrażenie. Musisz tylko znaleźć odpowiednią fotkę, ustawić wszystko online i całość powinna śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia89292
Mieszkacie może w pobliżu Gdańska? Jeśli tak, to warto zabrać swoją kobietę do teatru. Większość z nas bardzo lubi takie miejsca i większość z nas bardzo chętnie z nich korzysta, jeśli tylko jest okazja. Ja konkretnie polecę Ci ten - http://teatrszekspirowski.pl/trojmiejskie-atrakcje-wydarzenia-i-imprezy-kulturalne/ 15 teatr. Może akurat trafi się jakaś fajna impreza kulturalna w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochiwacz5
Piękny i wielki kosz prezentowy!!! Słodycze, herbaty i kawy najlepszej jakości - zawsze jak będzie piła pomyśli o Tobie :) ja zamawialem tutaj ostatnio www.tokante.pl i wszystko super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byty będą doskonałym prezentem. Warto poszukać odpowiednich na alfasan.pl, jest tam szeroka oferta i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

 a co powiedzie na taki prezent? ;)   http://koronkowa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HarryPieter

Jeżeli chcesz uszczęśliwić swoją ukochaną i przy okazji wypaść na romantyka, gorąco polecam Ci zestawy świąteczne od marki Pat&Rub. Swojej rok temu kupiłem "Zestaw Olejków Miłości" i była zachwycona. Mówiła, że był to prezent idealny a same produkty wysokiej jakości i pięknie pachnące. Takim zestawem łatwo można zaimponować wybrance 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetab_d

Jeżeli jest troszkę bardziej "szalona" to może voucher na jakiś przeżyciowy prezent? Ja dostaję w tym roku pd mojego chlopaka lot w tunelu aerodynamicznym speedfly pod wrockiem ❤️ super sprawa, juz sie nie moge doczkenac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Akurat ja uważam, że fajnym pomysłem na prezent dla dziewczyny będzie galanteria skórzana może portfel? Na Alfasan.pl masz teraz świąteczne promocje, warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Ja lubię praktyczne prezenty. W tym roku u Mikołaja-tego w domu ;) złożyłam zamówienie na prostownicę babyliss ST450E, podobno równoolegle rozprowadza temperaturę nie niszcząc włosów. Uwielbiam proste włosy, a moja stara prostownica pamięta jeszcze czasy liceum i niestety mocno przesusza koncówki. Chciałabym w końcu zapuścić włosy i mam nadzieję z nową prostownicą to mi się uda, bez ciągłego podcinania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

A może jakaś fajna bielizna? Ja uwielbiam tą z Alles. Jest super wygodna i piękna! ❤️ Twojej dziewczynie na pewno również się spodoba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli biżuteria to teraz na topie są perły ❤️ zobacz na MeikaPearls.pl tam mają piękne modele z naturalnych pereł!! Ja mam kolczyki i przyszły pięknie zapakowane, więc wszystko masz na gotowe 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 32

Oprócz biżuterii może elegancka i stylowa torebka? Kobiety lubią galanterię skórzaną, więc moim zdaniem to bedzie strzał w 10 :) Ciekawe kolekcje w niższej cenie znajdziesz na BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAsia

dobrym prezentem dla dziewczyny zawsze jest bielizna :) ostatnio dostałam z wyspabielizny.pl biustonosz i majtki, są super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perkoto

Poduszka z Empik Foto? Albo może kubek ze zdjęciem i do tego kwiaty? Na pewno zdecydowanie prezent praktyczny, a nie byle jaki. Kupicie byle co, to kasa poleci na coś, co nie będzie używane. Lepiej wybrać prezent, który aby na pewno będzie wykorzystywane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×