Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jestemgosciem

Prezent dla dziewczyny

Polecane posty

Jest wiele ciekawych pomysłów, pomyśl o czymś praktycznym😉  chyba jak każda dziewczyna lubi ładnie wyglądać 🙂 Może pomyśl o jakiejś nietypowej, eleganckiej koszuli?  ja osobiście uwielbiam  te Denley.pl, jestem mega zadowolona, fajny materiał. Dodatkowo na stronie są bony podarunkowe o różnej wartości. Paczka szybko przyszła, w razie czego zawsze można zwrócić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja kupiłem swojej dziewczynie voucher na przejazd sportowym autem po torze w Devil-Cars. Nie jest jakimś super kierowcą, ale dzięki pomocy instruktorów świetnie dała sobie radę. Wybrałem jej konfrontacje dwóch aut tj. bolidem KTM X BOW oraz luksusowym Lamborghini Gallardo, żeby mogła sobie porównać i się przekonać, że odczucia są kompletnie inne z tych dwóch różnych aut 🙂  Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu. Wszystko łatwe i szybkie a dziewczyna była wniebowzięta i chciała powtórzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ucieszyłabym się, ale euforii by nie było. Wolałabym np. spędzić dzień gdzieś na wyspie i poopalać się na słońcu a barman donosiłby drinki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biggurbett

Jak dla mnie numerem jeden w przypadku prezentu dla kobiety są zdecydowanie buty. Polecam z doświadczenia zamawiać z Internetu - na przykład świetny wybór ma BucikSklep.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonine

Buty, według mnie to uniwersalny i zawsze dobry prezent w takiej okazji. Zobaczcie na www.BucikSklep.pl - akurat mają tez nową wiosenną kolekcje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

proponuje jazde super szybkim sportowym samochodem. Ja dostalam taki prezent od chlopaka, świetna sprawa 🙂  https://devil-cars.pl/oferta maja fajną bogatą oferte. Chlopak kupował na tej stronie. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2019 o 12:48, Dobrakalina9 napisał:

Jest wiele ciekawych pomysłów, pomyśl o czymś praktycznym😉  chyba jak każda dziewczyna lubi ładnie wyglądać 🙂 Może pomyśl o jakiejś nietypowej, eleganckiej koszuli?  ja osobiście uwielbiam  te Denley.pl, jestem mega zadowolona, fajny materiał. Dodatkowo na stronie są bony podarunkowe o różnej wartości. Paczka szybko przyszła, w razie czego zawsze można zwrócić. 

mój chłopak  bardzo sobie chwali  denley-a! Pierwszym razem zamówił pasek do spodni, żeby zobaczyć czy jakościowo ok , póżniej zamówił koszule i joggery i też był  zadowolony.. i tak juz od roku kupuje tam.

Edytowano przez kasiunia12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My dziewczyny, to bardzo lubimy coś co się świeci, biżuteria to chyba najlepszy pomysł na prezent... Na urodziny mój chłopak podarował mi piękny srebrny naszyjnik tak zwaną "celebrytkę".. Prezent jak najbardziej trafiony ;) Ps. nie zapomnij o czekoladkach, w takim dniu wszystkie diety odchodzą na bok..

R.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka34

Poniekąd tak, natomiast innym ciekawym prezentem jest także odzież z nowych wiosennych kolekcji, warto zerknąć na WoxCollection.pl gdzie znajdziecie ich szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Biżuteria jest czasem ciężka do wybrania jak się nie zna. Łatwiej jest wybrać zegarek. Ja ostatnio kupiłem mojej jordan kerr, zwykły, czarny, a się cieszyła, że hoho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona jest ogromną fanką Indyjskiej kuchni i kultury. Byliśmy nawet na wycieczce do Indii, ale to już chyba nikogo nie dziwi. Stwierdziłem, że pójdę w tą tematykę z prezentem. Znalazłem sklep https://www.sindibad.pl/  który ma w swojej  ofercie mnóstwo indyjskich produktów.  Zamówiłem , zapakowałem w karton i już. Mina żony - bezcenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariella

wyjazd w egzotyczne miejsca, to juz wiekszy wydatek, ale ja bym zawsze dobrej jakości ...enką nie pogardzila. wlasnie na sibysi sobe przegladam. musze zasugerować chlopakowi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

ja bym sie cieszyla ze smartwatcha 😉 chyba sie nie doczekam więc sama sobie kupię xonixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morka

zamów perfumetki z perfumik.pl 🙂 jestem pewna że będzie zadowolona. Mają tam naprawdę fajne zapachy a przy tym długo się trzymają. No i nie wydasz u nich majątku, a efekt będzie WOW - gwarantuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój chłopak zdecydował się zabrać mnie do tunelu aerodynamicznego w wielkopolsce. Trafił w dziesiątkę z tym prezentem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteks

Poduszka z Empik Foto? Albo może kubek ze zdjęciem i do tego kwiaty? Na pewno zdecydowanie prezent praktyczny, a nie byle jaki. Kupicie byle co, to kasa poleci na coś, co nie będzie używane. Lepiej wybrać prezent, który aby na pewno będzie wykorzystywany. A jeśli jest problem z kasą to kup jej zwyczajną ramkę z waszym wspólnym zdjęciem i to będzie wystarczające. Poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Kup jej fajny ciuch. Najlepiej taki oversize, bo wtedy wiesz, że na pewno wejdzie 😛 Ja mojej kupiłem w Carry właśnie taki sweter i była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzova

Ja dostałam zegarek firmy Volantis i jestem w nim zakochana!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerkaXo

Zegarek to według mnie dobry prezent. Mam taki z Jordan Ker,r dostałam od siostry i bardzo go lubie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od swojego faceta dostałam perfumy i bukiet róż z poczty kwiatowej mi wysłał. Prezent mi się podobał, perfum używam do tej pory, a kwiaty ususzyłam i stoją w wazonie w moim pokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mox

A nosi tylko srebro? A nie lepiej jakiś zegarek? Wydaje mi się, że to taki bezpieczniejszy prezent, bardziej uniwersalny, a np. w Time Trendzie znajdziesz coś w podobnej cenie i przynajmniej będziesz miał większa pewność, że faktycznie będzie nosić, a nie wrzuci do szuflady 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo możesz ocenić jak się ubiera i kupić jej jakieś ładne ciuszki żeby jej psaowały tylko nie jakieś z lumpeksu tylko porządne markowe. Nie chodzi o bycie materialistką ale taki prezent bardziej się poszanuje. Mój Wojtus na moje urodziny zabrał mnie do pięknej resteuracji i zjedliśmy romantyczną kolacje i w domu dostałam bukiet róż oraz taką cudowną koszule z Babylonu coś jak ta https://5ave.pl/pl/p/Koszula-dlugi-rekaw-i-koronkowe-wstawki/116
pozdrawiam

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pariska napisał:

Łatwo możesz ocenić jak się ubiera i kupić jej jakieś ładne ciuszki żeby jej psaowały tylko nie jakieś z lumpeksu tylko porządne markowe. Nie chodzi o bycie materialistką ale taki prezent bardziej się poszanuje. Mój Wojtus na moje urodziny zabrał mnie do pięknej resteuracji i zjedliśmy romantyczną kolacje i w domu dostałam bukiet róż oraz taką cudowną koszule z Babylonu coś jak ta https://5ave.pl/pl/p/Koszula-dlugi-rekaw-i-koronkowe-wstawki/116
pozdrawiam

Bardzo ładna ale strasznie drogie to... poza tym nie wiem czy każdemu odpowiada taki styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkovaaa

Kupilam ostatnio siostrze zegarek ze sklepu Otien, była zachwycona 🙂 mają piękne i niedrogie zegarki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandrineee

A ja bym postawiła na klasykę, ale w odświeżonym wydaniu czyli bukiet róż! 
Np na https://lua.com.pl mają cudne bukiety róż, ale to są róże mydlane które wrzuca się do kąpieli! ja osobiscie mam jeden bo dostałam od narzeczonego i są świetne, i mega efektowne! a dodatkowo ślicznie pachną i fajnie nawilżają skórę mmm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

a co lubi twoja dziewczyna? - to jest podstawowe pytanie 🙂 ja bym stawiała np. na perfumy lub jakiś zegarek. Może smartwatch? wejdź sobie na garett.com.pl - maja bardzie fajne modele smartwatchów. I takiej bardziej eleganckie, i bardziej sportowe także na pewno coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalimowski Sebastian

Jeśli już się dzielimy pomysłami to i ja się podzielę, na urodziny mojej Kasi zafundowałem jej sesję fotograficzną plenerową volupte.pl sama sesja wyszła niesamowicie fotograf również okazał swoją inwencje ale pomijając już wszystko moja luba ma niesamowitą pamiątkę na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Car126p

Znalazłem rozwiązanie na prezent dla kogoś, kto dużo dla mnie zrobił, jest dla mnie ważny, chce mu dać coś indywidualnego, nieszablonowego, coś, o będzie doceniał do końca życia 
Jest to panegiryk, pewnie nie mówi Ci to jeszcze nic
Bardzo podobne do wiersza, profesjonalny artysta pisze na zamówienie personalizwane dzieło, w którym zawiera cechy adresata
Zapłaciłem 49 zł, a dziewczyna i kilku przyjaciół (i ich najbliżsi, którzy widzieli panegiryk)
Gorąco polecam 
Jeśli chcesz się postarać dla kogoś bliskiego, wolisz nie dawać pieniędzy, ale nie masz innego pomysłu, to jest to coś dla Ciebie 
Można napisać SMS/zadzownić- 533 525 913- udzielę więcej info 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

A ja to zawsze na jakieś okazje dla mamy kupuje taki sprytny prezent, a mianowicie "voucher z prezentem" w klinice estetycznej Dethloff. Mamie daje voucher na 1000 zł, a dla siebie biorę "prezent" czyli voucher na dodatkowe 400 zł za free od nich i takie prezenty są super, bo ja i mama spedzamy razem czas i się pięknimy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×