Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

migotka738

chlopak nie chce zebym byla starza na weselu siostry

Polecane posty

Witam Was Kobietki wink Mam problem, ponieważ mój chłopak nie chce się zgodzić, abym była starszą na weselu siostry. Głównym powodem jest narzeczony siostry. Mój facet nie chce sie zgodzić, ponieważ kiedyś słyszał jak narzeczony moej siostry wyrażał sie bardzo negatywnie na mój temat do kolegi (najpierw jebała się ze mną, potem z kumplem, a następnie piliśmy razem). Nie powiem, bo w swoim życiu miałam przygody z alkoholem i święta nie jestem. Ale to chyba jak każdy. Ja za przeproszeniem mam gdzieś, co narzeczony siostry mówił i mało mnie to interesuję. Jednak mój facet zabrania mi być starszą, pomimo tego, że ja chce. Dodam tylko, że moja siostra i jej narzeczony nie wiedzą o co chodzi mojemu chłopakowi. Proszę Was o radę w tej sytuacji. Powinnam się zgodzić czy nie??? Bo już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowanie Twojego faceta jest na miejscu moim zdaniem. Po prostu Cię broni i idzie za tobą w zaparte a to dobrze. ;) A z siostrą jakie masz stosunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z siostrą mam dobre stosunki i wiem, ze jej bardzo zalezy zebym to ja byla przy niej w tym waznym dniu. Czuje sie rozdarta, bo nie widze dobrego wyjscia z tej sytuacji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba żart, bo na prowokację zbyt głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spałaś z narzeczonym siostry czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak spałam, ale to było dawno temu, kiedy on jeszcze nie był z moja siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to oczywiste ze powinnaś być świadkiem siostry, siostra powinna być dla Ciebie wazniejsza, a jak kiedyś się rozstaniesz z chłopakiem bo przecież to możliwe, to będziesz sobie do końca życia pluć w brodę ze posłuchałaś chłopaka a nie siostry... Dla mnie to w ogóle nie podlega dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma prawa ci zabraniać. Na razie delikatnie ustawia cię w stosunku do siostry, później będzie się czepiał twojego tatusia, mamusi, aż wreszcie odsuniesz się całkowicie od rodziny i on wtedy kopnie cię w tyłek. Dziwny chłopak, widać, że nie dorósł. Może faktycznie powinnaś poszukać kogoś bardziej odpowiedzialnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A siostra wie ze spala z jej facetem ? Jak tak to powiedz wprost co sie dzieje, że twój facet dowiedział sie o tych przykrych słowach itp. Niech Cię tamten przeprosi i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem koleżanko ale na pewno z sobą od tego zacznijmy czy faktem jest ze pijana albo w trakcie libacji dałaś jednemu a gdy on skończył jego koledze "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esmeralda 123 czemu uważasz że siostra ważniejsza ? Jak narazie żadna z nas nie zadała pytania jakie relacje masz z chłopakiem to podstawa to jest twój chłopak czy twoj mężczyzna chwilowy przecinek czy człowiek którego kochasz i ukladasz albo myślisz nad ulozeniem sobie z nim życia i założeniem rodziny ? Jestem też bardzo ciekawa jak powiedział w czym problem czy było to dla niego łatwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×