Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grooveproject1

Kiedy iść z facetem do łóżka?

Polecane posty

Gość grooveproject1

Wiem ,że dziwne pytanie,ale muszę się poradzić na forum anonimowo. Facet, którego poznałam zerwał ze mną ponieważ nie poszłam z nim do łóżka po mniej więcej 3 miesiącach znajomości. Szukam kogoś do związku, ale nie chcę ,żeby taka sytuacja się powtórzyła a z drugiej strony nie chcę wyjść na "łatwą" i zostać wykorzystana. Zależy mi na stałym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz zapytaj czy masz srac z rana czy wieczorem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ślubie w kościele, a do tego czasu żyć jak siostra z bratem ,dzięki temu nic pani nie straci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był taki temat w celu zrobienia guanoburzy na forume :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grooveproject1
Nie jestem osobą religijną więc nie chodzi o zachowaniu wstrzemięźliwości do ślubu. Po prostu nie umiem wypośrodkować kiedy jest ten właściwy moment. Czy któraś też tak miała ,że facet zakończył znajomość z powodu odwlekania seksu w czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grooveproject1
i nie jest to prowokacja , po prostu chciałam się podpytać, mieć jakiś punkt odniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłem ze swoją ponad rok, zanim się na to zdecydowaliśmy czekałem, bo doszedłem do wniosku, że warto jeśli facet odpuści, proste - dobrze zrobiłaś, że mu nie dałaś żeby wszystko na świecie było tak proste, jak Twoja zagwozdka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze skoro facet zerwał z tobą z powodu tego że nie dałaś się zaliczyć, to krzyżyk mu na drogę, bo wiadomo o co mu chodziło i tylko tego chciał i to nie istotne czy zgodziłabyś się czy nie, ewentualna zgodą przeciągałabyś tylko ten pseudo związek. A po drugie nie ma zasady kiedy idzie się do łóżka, jeśli facetowi zależy na poważnie to może iść z tobą na 3 randce jak i może poczekać, będzie się liczyło to że jesteś obok, a nie seks. A po trzecie idź do łóżka wtedy kiedy ty masz na to ochotę, a nie wtedy kiedy ktoś inny tego chce od ciebie, więc idziesz kiedy wiesz że tego chcesz i że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak mówi Ina, idź, kiedy będziesz chciała. Jesli cię oleje, bo za szybko, to znaczy, że jest idiotą i chcial zaliczyć :) nie unikniesz tego. Ten twój moze tylko uzyl tego jako wymówki, choc ja tez bym nie chciała czekać 3 miesiące, chyba ze widzieliście się rzadko. No nie wiem, ja poszłam ze swoim na pierwszej randce (ale znaliśmy sie wczesniej z pracy, widywaliśmy sie w niej przez pare miesięcy co tydzień, dwa) i nie uciekl jak na razie, a spotykamy sie intensywnie trzy miesiące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grooveproject1
Ja go poznałam przez internet i chciałam go najpierw bardziej poznać. Co innego jak się znaliście wcześniej z pracy. Dla mnie to był nieznajomy człowiek i nie byłam gotowa na pójście do łóżka z nim. Zakończył ze mną znajomość i nie mamy teraz kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czekałbym dłużej niż miesiąc, jak kobieta po miesiącu nie chce seksu to zrywam, bo albo nim manipuluje, albo jej nie pociągam fizycznie, ewentualnie ma niskie libido - każde z powyższych dyskwalifikuje ja jako moją kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i czym się przejmujesz? Olej gościa i tyle, jedni są w stanie iść do łóżka pierwszego dnia, inni potrzebują czasu, więc szukaj kogoś kto wyznaje podobne zasady. Pod żadnym pozorem nie możesz zatrzymywać przy sobie faceta seksem i mówi ci to facet! Nawet najlepszy seks nie sprawi że facet cię pokocha. Dobrze się stało że odpuścił, a ty nie uległaś, bo dziś płakałabyś że cię wykorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grooveproject1
Ja nie mam niskiego libido. Po prostu potrzebuję czasu ,żeby poznać drugą osobę i zaufać jej, wtedy się otwieram na bliższą relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i rób tak dalej, twoja intuicja doskonale wie co robi. Facet który jest zainteresowany kobietą może naprawdę długo na to czekać i nie słuchaj tych bredni że trzeba chcieć tego od razu już pierwszego dnia, bo tak na ogół mówią ci samotni lub ci z dużym przebiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grooveproject1
Do : no właśnie przynajmniej nie czuję się wykorzystana. Zależało mi na nim, myślałam ,że jemu na mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja nie mam niskiego libido. Po prostu potrzebuję czasu ,żeby poznać drugą osobę i zaufać jej, wtedy się otwieram na bliższą relację." Ja również jako mężczyzna nie mam małego libido i również potrzebuje poznać kobietę, aby się seksić, miałem przypadki, kiedy odmawiałem kobiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuj sie dziewczyno i idz do lozka z facetem tylko wtedy kiedy TY masz na to ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 18.34 - ludzie, jest tak glupi ze az mi sie pisac nie chce. groove - nie ma reguly, kazdy musi sam ocenic. ja tam sadze, ze jesli nie czujesz, ze facet kocha to nie warto nawet o tym myslec. zaznaczam, ze to trzeba czuc, a nie ze powiedzial, ze kocha i jest fajnie. powiedziec moze cokolwiek zeby zaliczyc. no chyba ze poprostu masz ochote na niego, ale nie oczekuj milosci jakiejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak go nie znalas to dobrze zrobilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie angażuj się tak szybko w nowe znajomości, nie szukaj na siłę, początki traktuj jak zwykłe kumplowanie się, bo zakładanie czegoś z góry prawie zawsze kończy się rozczarowaniem. Ufaj swojej intuicji i swoim decyzjom, jeśli facet nie potrafi ich zrozumieć, to odpuść sobie, bo to nie to czego szukasz, a nie ma sensu ciągnąć tego na siłę w nadziei że może będzie lepiej. Także seks tylko wtedy kiedy sama masz na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie spac chce, no kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet kocha to robi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do łóżka to idzie się wtedy kiedy się tego chce i kiedy się wie że nie będzie się tego żałować, pomimo tego co stanie się później. Nie myśl o tym co facet sobie o tobie pomyśli, bo jeśli chce z tobą być to nigdy o tobie źle nie pomyśli, ważne co ty sama o sobie myślisz, a nie to jak widzą cię inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób loda na początek, bo to do niczego nie zobowiązuje. Jak się sobie spodobacie to możesz iść na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×