Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknia ślubna na miarę

Polecane posty

Gość gość

Wymarzyłam sobie ładną i skromną, ale efektowną suknię ślubną. prosty dół, góra wyszywana. Szukam miejsca w Wawie, gdzie uszyją mi według mojego projektu. Znacie takie miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon lorena ostrołęka. Robia cuda. Tez z warszawy tam jechalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mokotowskiej jest takie Atelier OrOr. Szyją piękne suknie w dobrych cenach. To co najważniejsze, to naprawdę potrafią dobrze doradzić, maja bardzo wysokie standardy obsługi klientek. Moja sukienka była kilka razy przerabiana, bo sporo schudłam do ślubu, ale podczas pierwszej przymiarki nie było dokładnie wiadomo ile schudnę. Panie były mega cierpliwe, za co jestem im bardzo wdzięczna, bo to był dla mnie dość nerwowy czas - te wszystkie przygotowania itp. No i miałam sukienkę jedyną w swoim rodzaju! Pięknie ozdobiony gorset, prosty dół, odkryte ramiona. Nie bardzo chciałam mieć welon, ale moja mam się upierała, więc na koniec był i welon! No i na miejscu dobrałam śliczne buciki! Fajne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam szyć, ale szukając inspiracji pochodziłam trochę po salonach, aż w końcu weszłam do Emmi Mariage na Targowej, zobaczyłam sukienkę, która mi od razu wpadła w oko i kupuję gotową :) Kwestia "tego czegoś" zadecydowała. Suknia bardzo prosta - taka http://emmimariage.pl/blog/2015/11/18/iris/ - ale mnie się taka podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się strasznie podoba kiecka, którą miała Ola Szwed. To ta: http://slubne-atelier.com.pl/pl/0.0.id.35.0/Aleksandra%20Szwed%20w%20naszej%20kreacji%20podczas%20koncertu%20Gwiazdy%20na%20Gwiazdk%C4%99%20%20.html#prettyPhoto . Piękna jest! Szyta na Mokotowskiej w Atelier OrOr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, faktycznie piękna ta sukienka u Oli Szwed! Ciekawe, czy w tym Atelier na Mokotowskiej jest drogo, skoro gwiazdy i celebrytki się tam ubierają... Musze się do nich przejść i podpytać. Ja wprawdzie wychodzę za mąż dopiero za rok, ale lepiej już teraz się orientować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc w slubnym atelier na Mokotowskiej maja bardzo dobre ceny. I szyją suknie spersonalizowane, każda jest inna, wiec nie ma obaw, że druga dziewczyna pojawi się w twojej sukience..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy na Mokotowskiej te suknie ślubne można wypożyczać. Czy to jest Atelier gdzie tylko szyją? Bo w sumie nie każdy chce wydawac wszystkie pieniadze na stroj, ja wolalabym trochę oszczedzić na podróż poslubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroola5
moja przyjaciółka kupiła podobną w Jennifer Vaiano na Grochowskiej :) byłam tam z nią, bardzo duzo ich maja i miłe panie tam pracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Atelier na Mokotowskiej można też wypożyczać! Maja spory wybór. No i wtedy cena jest niższa, a suknie piękne. Jest mozliwośc dopasowania, skrócenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo wypożyczana suknia jakoś mnie przeraża, ja na moją w jennifer-vaiano majątku nie wydałam bo tak do 2 tys. a czułam się fantastycznie w niej i zebrała wiele komplementów, koleżanki pisały do mnie nawet po paru miesiącach gdzie kupowałam i też dopiero tam pare z nich dla siebie coś wybrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podobają sukienki z salonu Emmi Mariage, ta jest moja faworytką http://emmimariage.pl/blog/2015/11/18/carisma/ - o takiej marzyłam :) Ja również nie wyobrażam sobie wypożyczania, chcę mieć swoją własną sukienkę, ślub bierze się tylko raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny z Atelier na Mokotowskiej są najlepsze! Polecam wszystkim to miejsce. mają świetny gust i bardzo przyzwoite ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam suknię w salonie Emmi Mariage, http://emmimariage.pl :) Była piękna, wygodna i świetnie odszyta :) Dopracowana w każdym calu - idealna suknia na mój najpiękniejszy dzień <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, faktycznie piękna ta suknia. Musze iść do tego ślubnego atelier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mokotowskiej w Warszawie jest ślubne Atelier z autorskimi kreacjami. Szyja suknie inne niż wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem krawcową, szyję sukienki ślubne od ponad 15 lat. Uszyję każdy model sukienki. Przyszłe panny młode wybierają swoją sukienkę z katalogów lub na wzory sukienek z salonów. Rozumiem bardzo dobrze, że nie zawsze stać dziewczynę na taki wydatek w salonie. Zamawiam tkaniny bardzo dobrej jakości,koronki, wszelkie dodatki są identyczne jak na zdjęciach. Nie obawiajcie się że krawcowa coś zrobi nie tak. Są przymiarki na których wszystko omawiamy i realizujemy. Mieszkam niedaleko Działdowa, szyję w domu więc koszt uszycia sukienkj jest o wiele tańszy niż w salonach. Sukienka po uszyciu jest taka jaką wymarzyła sobie klientka. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rozważam szycie sukni na podstawie indywidualnego projektu - czy któraś z Was tak rozwiązała kwestię zakupu ślubnej kreacji? :) Bardzo mi się podobają suknie ślubne w takim wydaniu http://jonatankilczewski.com/ona/suknie-slubne/ - to wszystko są projekty właśnie pana Jonatana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×