Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baunsoff

Prezent ślubny

Polecane posty

Gość Baunsoff

Cześć dziewczyny. Wraz z dziewczyną zostałem zaproszony na ślub kuzyna. Mam 19 lat i stąd pytanie - jaki prezent będzie odpowiedni od nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co kombinować z prezentami bo nie wiadomo co młodym potrzebne a i w gusta trudno trafić, lepiej dać koperte ewentualnie jakieś bony upominkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweloss
Ja ostatnio kupiłem z dziewczyna wyjazd do spa na prezent slubny dla kolegi. Duzo nie zaplacilismy i szybko to ogarnelismy. Ogarnij sobie wyjatkowy prezent tam masz wiele opcji do wybrania. Daj znac jak bys sie zdecydowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
Wino + czekoladki + właśnie jakiś bon czy coś takiego (np. właśnie na jakiś wypad do spa we dwoje albo coś w tym rodzaju) i będzie ok :) A studiujesz, pracujesz? Bo jeśli to pierwsze to odpowiednie będzie to co napisałam wyżej, jeśli to drugie - pomyśl, czy jesteś w stanie zamiast prezentu zaoszczędzić coś żeby włożyć do koperty. Jeśli nie - prezent będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek222
Paweloss a masz jakies informacje jak im sie to podobalo i czy warto?? Bo ja tez szukam i mysle nad tym i chcialbym jakas opinie poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciarna
Jeśli ma to być prezent to faktycznie voucher będzie fajnym rozwiazaniem, jak nie wiesz co lubią to możesz wykupić pakiet przeżyć i sami sobie wybiorą na co go wykorzystać. Jeśli nie prezent to koperta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_sz
Moi znajomi dostali w prezencie ślubnym taki pakiet, mieli ponad 60 prezentów do wyboru. Wybrali nurkowanie, wspinaczkę i jeszcze coś tam co było w ofercie na wyjatkowyprezent.pl Byli mega zadowoleni, sami na pewno by się nie zdecydowali wybrać na takie szaleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też szukam jakiejś oferty na nurkowanie.... Strasznie drogie znajduję jak na razie. Nie wiesz jaka cena ich wyszła przy takim pakiecie kilku prezentów? są jakieś zniżki jak się więcej bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie najczęściej decydujemy się na tzw. „kopertę” oraz bukiet kwiatów. Jednak również i to powoli odchodzi do lamusa, gdyż często wydaje się być zbyt oklepanym rozwiązaniem. Ludzie coraz częściej wybierają mniej typowe prezenty ślubne. W artykule jest kilka fajnych pomysłów na prezent ślubny http://www.salenawesela.pl/artykul/nietypowe-prezenty-slubne/104/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko88
Najlepszy prezent jaki my dostaliśmy z okazji ślubu dali nam rodzice. Był to zestaw sztućców od Gerlacha w eleganckiej walizeczce. Są idealne zarówno do codziennego użytku jak i na wyjątkowe okazje, a producent daje na nią dożywotnią gwarancję więc posłużą nam jeszcze bardzo długo. Jeśli wciąż szukasz pomysłu - ten jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka28
:) Ja dostałam od teściów garnki tej firmy, super są, jeszcze wszystkich nie używałam, ale moja mam mówi, ze od tej firmy to beda mi słuzyc długie lata bez odpadania uchwytów i przypalania potraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz najczęściej goście decydują się dawać koperty, wino, totolotka czy nawet książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup młodym coś, co będzie praktyczne i posłuży im przez lata. Moga to być porządne garnki. Polecam linie Superior marki Gerlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam, bo sama mam takie i super sie w nich gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×