Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana_w_sobie

Potrzebuje informacji...

Polecane posty

Cześć. Chciałabym się trochę dowiedzieć na temat pracy w agencji towarzyskiej. 1. Czy przyjmą każdą chętną kobietę 2. Słyszałam że na rozmowie kwalifikacyjnej trzeba "zażądać" jakąś kwotę jaką chce się zarabiać (ile powinno się zażądać?) 3. Czy godziny i dni pracy ustala się samemu 4. Ile zarabia początkująca prostytutka z agencji towarzyskiej w Polsce 5. Czy praca jest zawsze w nocnych godzinach czy w dziennych i popołudniowych też ...to chyba moje najważniejsze pytania ale chętnie dowiem się więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalaj HIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ogarnij sie dziewczyno i nie niszcz sobie życia. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Jadzia
good girl gone bad96 dziś sama się ogarnij prostytutko... ledwo to to mleko odstawiło, a już na dwa kutongi jechała :O tfu ladacznico ty, tfu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz juz handlowac wlasna du/pa to skorzystaj z roksy, przynajmniej zarabiasz na siebie i sobie sama ustalasz stawki i godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa kable to stanowczo za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
odp*****l sie dwóch to miałam przez cale życie, a seks uprawiałam tylko z miłości.:o Pisa am ze to prowo-myśl co chcesz ja i tak znam prawdę i nie musisz sie wp*****lać do każdego tematu w którym pisze! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kłam brudna szloro !!! ściemy że to było prowo możesz sprzedawać temu tępemu zbereźnikowi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
powtórzę odpierdol sie ode mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o o co ci kurwa chodzi?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i przestan pisać jakieś dziwne "niepolskie" słowa typu szlora, bo okupacja niemiecka dawno sie już skończyła upośledzony idioto! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdzie znikłeś?! :o zabawa ci sie znudziła chory frajerze?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ty autorko naprawdę zastanów sie bo jak już sie zeszmacisz to nie będzie odwrotu.:O po czymś takim chyba bym nie potrafiłabym dalej żyć.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egoistyczne podejście-pomyśl jak skrzywdzisz bliskich no chyba ze ojciec pieprzy cię od małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jakie masz wyobrazenie na temat agencji ale prawda jest taka ze to nie sa przystojni i eleganccy mężczyżni (wiem bo pracuje) przychodzą różni brudni , pijani, nawet trafił się mój wujek. a kasa- połowe ci zabierają- musisz pracować 5-6 osób w jedną noc- a jak nie to w p*****l ponżają bija a potem cię naszprycują i nic nie pamiętasz. szantażują fotkami i filmikami. NIE MOGE PATRZEC W LUSTRO ANI W TWARZE OSÓB Z RODZINY. robili dla mnie wszystko a ja chciałam mieć wiecj kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×