Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

tanie zamienniki do drukarki

Polecane posty

Zgadzam się z felikss. Niedawno zdecydowałam się na zakup kompletu tuszy Actis do mojego Brothera i jestem bardzo zadowolona. Nie zauważyłam spadku na jakości, a do tego wygląda na to, że wystarczy na tyle samo stron, co w przypadku droższych zamienników. Co najlepsze, zamówiłam je w sferisie po 12 zł za sztukę(!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zamienniki za grosze, nie są warte niczego. Ja już jedną drukarkę zniszczyłam na nich, dlatego kiedy kupiłam następną, zrobiłam research w internecie i znalazłam Asarto. Od tej pory nie drukuję na niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertS
Moim zdaniem zamienniki za 2zł to totalny bubel. Ogólnie zamienniki nie są drogie ale bez przesady. Ja kupuję w sklepie https://allebiuro.pl i jakość jest mega zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje zamienniki na electro.pl i mają całkiem spory wybór. Ostatnio kupiłem Printt jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dobre i nie drogie są active jety, na prawdę warto bo tak na prawdę różnicy z oryginałem nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SebastianAl
Ja również uważam, że nie warto przepłacać za oryginalne części wymienne do drukarek bo to akurat nie daje wielkiej różnicy. A jeżeli chcesz mieć sprawdzony sklep z porządnymi zamiennikami i to w dobrych cenach to polecam odwiedzić https://dobretonery.pl/ gdzie również sam je kupuję i jak do tej pory nie mam podstaw do narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoks

activejet ma też tańszą wersję actis, ja kupuję do domu, wystarczają mi w zupełności, nie potrzebuję mega wypasionej jakości a te są całkiem w porządku i do tego tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart

ja jestem od lat wierny asarto, bardzo pożądne zamienniki, druk bez zarzutu, koledzy narzekają na inne zamienniki a tutaj naprawdę dobrze wydane pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan Kliwacz

Można kupić zamiennik prawie niczym się nie różni,sam kupuje piotrpulchny.pl ja nie widzę różnicy w kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też activejety kupuję, łatwo je dostać w sklepach typu euro czy media markt, ale często też mają wysepki ze swoimi tuszami w centrach handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×