Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Młodazagubiona

Mam faceta, ale podoba mi się inny... co zrobić?

Polecane posty

Gość Młodazagubiona

Od około pół roku jestem w związku z moim ukochanym mężczyzną, nie jest to zwykły związek, bardzo trudny, on jest Szkotem, jest dużo starszy, po przejściach i z bujną przeszłością, jest problem z akceptacja społeczeństwa, ale największą przeszkodą jest oczywiście odległość. Mimo to traktujemy to oboje poważnie (nasze rodziny i znajomi o nas wiedzą, po tym jak wyjechalam ze Szkocji, on przyleciał do Polski itd). Jestem młoda i przez długi czas przyzwyczajona byłam do raczej imprezowego stylu życia, teraz już nie ALE: Ostatnio byłam na imprezie z moją siostra i kumplem i poznałam bardzo fajnego faceta, wręcz ideał (pozory zapewne) - przystojny, na pierwszy rzut oka dobrze ulozony, gentelman, tez studiuje. No i (niestety) calowalismy się - muzyka, światła, alkohol itd. Rozmowa była super, teraz zaprosił mnie na kawę, na co wstepnie się zgodzilam... nie wiem dlaczego, chyba z ciekawości. Nie wyobrażam sobie tego, bym miała zostawić mojego faceta, kocham go i nie chcę bez niego żyć, zbyt wiele nas łączy i zbyt dużo przeszlismy, zeby to zostawic... chyba ta nowa znajomość wydaje mi się po prostu...łatwiejsza? Proszę o rady, powinnam spotkać się z tym nowo poznanym? Bardzo mnie do niego ciągnie i chyba mam nadzieję, że okaze się kompletnym idiota, ale co jeśli nie? Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×