Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwerti

Prawo pracy Norwegia

Polecane posty

Gość qwerti

znajde tu kogos kto zna sie na norweskim prawie pracy? mam do zalatwienia kilka spraw w urzedzie i problem z pismami, z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość houston77
skontaktuj sie z norlink oni pomagaja w takich kwestiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na stronę norlink.pl mi pomogli wszystko załatwić. Po przedstawieniu problemu z ubezpieczeniem wyjaśnili wszytko i rozwiązali bardzo szybko problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka33
Wiesz co z tego co wiem prawem pracy zajmuje się Pan Tomasz jstkancelaria . Kancelaria mieści się w Warszawie, Z tego co wiem wiele osób zostało wybronionych z tego zakresu. Nawet te co miały problem z pracodawcom. Lepiej udać się do profesjonalisty niżeli samemu załatwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o takie rzeczy, to masz firmy, które się specjalizują w prawie norweskim - np. norlink. Sprawdź sobie ich stronę i sie kontaktuj. Specjalizują się w prawie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwegia to chyba jedyne państwo gdzie przestrzega się prawa pracy. Ale też jest spora biurokracja. W urzędach bez problemu można mówić po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
norlink jest bardzo, bardzo ok!!! jak się jeszcze zupełnie nie znałam na ich rozliczeniach, podatkach itd, to bardzo mi pomogli. Teraz już sama wszystko wiem co potrzebuję wiedzieć, ale nie wiem czy na początku bym sobie bez nich poradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to racja, mi tez kilka razy pomagali. Jednak dobrze posatwić na profesjonalistów. Bo to, co mówili oni (i okazało się prawdą) a to co znajomi, co się niby znają - różnice były naprawdę wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z tym jak najbardziej, sama miałam przyjemność korzystać z pomocy norlink jak pracowałam w norwegii, tam nie miał mi kto pomóc. A oni wszytko mi wytłumaczyli jezeli chodzi o rozliczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×