Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podziękowania dla rodziców na weselu. Co kupić?

Polecane posty

Gość gość

Coraz szybciej zbliżamy się z narzeczonym do daty naszego ślubu. Prawie wszystko jest już przygotowane. Wciąż jednak nie mamy pomysłu na podziękowania dla rodziców. Czy macie może jakieś pomysły?? Ostatecznie zostają jeszcze słodycze albo alkohol....pomóżcie, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcecie wyróżnić specjalnie rodziców to myślę, że kupowanie słodyczy czy alkoholu nie będzie dobrym pomysłem. To można kupić na każdą inną okazje. Chyba każdy z nas lubi dostawać prezenty, które są jedyne w swoim rodzaju, kupione specjalnie dla nas. Ostatnio czytałam o kryształach, które zawierają w sobie wygrawerowane zdjęcie. Wykonywane jest to laserowo metodą 2d, 2,5d albo 3d. Szczerze mówiąc trójwymiar zrobił na mnie największe wrażenie. Jeżeli mój pomysł przypadł Ci do gustu, to polecam poczytać artyuły na temat tych kryształów3d, by dowiedzieć się więcej. Mam nadzieję, że uda się znaleźć coś, co Cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byliśmy u znajomych to dawali kosz słodyczy, zdjęcia pary młodej i wódkę polanina z grawerem " dla kochanych rodziców Ania i Mariusz". Dla mnie bardzo dobry i prezent ,chociaż z tego co czytałam to niektórzy obdarowują rodziców nawet karnetami do spa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja podam wam pomysł dosc kreatywny ale zapewniam ze w 10000% trafiony na taka okazje, sama miałam przyjemnosc przyczynic sie do czegos podobnego :)mianowicie- filmik :) nagrajcie kilka scenek z roznych miejsc na przykład, gdzie dziekujecie za wszystko rodzicom, albo wspominacie jakies zabawne sytuacje dziecinstwa, pozniej sklejcie to w całosc i z fajnym podkładem puscie na weselu :) gwarantuje ze rodzice sie wzrusza, a goście beda zachwyceni pomysłowośćią:) do tego jakies kosze z winem, kwiatami i wyjdzie piekne podziekowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że nasi rodzice z karnetów do spa raczej by się nie ucieszyli...po prostu nie lubią tego typu miejsc. Filmik może by był dobrym pomysłem, ale na naszej sali niestety nie będzie gdzie go wyświetlić:( Te kryształy3d mnie zaciekawiły, bo wcześniej o nich nigdzie nie czytałam...jak dla mnie taki pomysł statuetki z wygrawerowaną dedykacją jest ok. Zobaczę jeszcze co na jej temat będzie sądził mój narzeczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drobiazg. Najczęściej po weselu nie ma pieniędzy, czasem jest wręcz kredyt do spłacenia i wówczas drogi prezent jest przyjmowany z zażenowaniem. Bo ważny jest ten buziak po przyjęciu drobiazgu, a nie najdroższe prezenty, za to bez buziaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmik fajna sprawa, co spa to dla mnie za droga impreza. Nie oszukujmy się pobyt w spa kosztuje ok 300 zł na osobę więc dla rodziców z obojga stron ok 1200-1500 zł. A tą wódkę z grawerem z polanina to gdzie można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze mowiac mam podobny problem:( Też poczytalam o tych krysztalach3d ale jak dla mnie to za duzy wydatek...slodycze wychodza taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem pomysł ze słodyczami jest dość pospolity. Jeżeli zależy Ci na czymś wyjątkowym to pomyśl chociażby nad tymi statuetkami kryształowymi3d. Zawsze milej dostać taką rzecz od kogoś bliskiego. Nie jest to rzeczywiście bardzo tanie, ale masz raczej pewność, że dostaniesz coś co jest jakościowo dobre i nie będziesz musiała się później wstydzić przed rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś praktycznego? Jeśli z tańszych rzeczy, to np. kosz upominkowy, albo jakąś ładną zastawę. Ja niedawno kupowałam mamie ładny serwis w http://www.kawaserwis.pl/ , bardzo się ucieszyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) Ja na swoje wesele kupiłam dla rodziców w podziękowaniu statuetki podświetlane, był to super wybór, pamiątka na lata, rodzice byli zadowoleni, zawsze jak jestem wieczorem u nich to z zadowoleniem załączają statuetkę, mówią , że to też ich malutka lampka. Z czystym sercem mogę polecić firmę www.plexi24.pl od której takie statuetki zamawiałam, ponieważ obsługa i czas realizacji była na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam zrobic recznie fotoalbum dla obojga rodzicow z calego calego zycia. Nic ich nie wzruszy bardziej niz widok ich pociech bedacych juz doroslymi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moim rodzicom kupiłam ekspres do kawy w 30 rocznicę ślubu. :) Kupowałam go na http://flintespresso.eu/ , bardzo się ucieszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój ślub zbliża się wielkimi krokami? Chcesz podziękować rodzicom na weselu, jednak nie wiesz jak to zrobić? Sytuacja zaczyna Cię przerastać, ale zanim zaczniesz panikować przeczytaj uważnie! http://rysunkismarta.bloog.pl/id,356741210,title,Jaki-prezent-na-podziekowanie-dla-rodzicow-na-weselu,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co z całą pewnością spodoba się Twojej mamie? Potrójny pierścionek z cykoriami. Warstwa środkowa jest wykonana z cykorii a pozostałe mają kolor czarny i biały. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierścionek z CYKORIAMI? Ktoś poszalał z tą pseudoreklamą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo spodobał mi się pomysł z filmem ale obawiam się, że nie bdzie gdzie go wyświetlić :( Pomyślałam, że może zrobić fotoalbum? Wyżej już ktoś to polecał! Myślę, że to fajny powrót do zabawnych sytuacji z dzieciństwa. Przeszukałam Internet i znalazłam https://printu.pl/fotoalbum/szablony/podziekowania-dla-rodzicow/#!format=2&paper=4 Nie wiem, muszę to jeszcze przegadać z narzeczonym ale myślę, że to lepsze niż kosz z kwiatami czy słodycze! Jednak czy uda mi posklejać wszystko w całość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×