Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michal1990

W jaki sposób dziewczyna okazuje, że chce zostać pocałowana po randce?

Polecane posty

Gość Michal1990

W jaki sposób poznać po dziewczynie, że chce abym ją pocałował po randce? Randka przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze, odprowadziłem dziewczynę no i tutaj właśnie jest ten problem. Z góry dziękuje za wszystkie sensowne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dość blisko stoi ciebie i nie ucieka wzrokiem..masz na wyciągniecie ja tak, żeby pocałować bez problemu...jak masz problem z tym, to znaczy ze może nie chce albo się wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W żaden. Przynajmniej ja NIGDY nie pokazuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wakacje bylem na bardzo fajnej randce ktora zapoczatkowala romans, niestety dziewczyna z innego miasta... Znalismy sie z netu, ona przyjechala do wawy na szkoelnia pozno wieczorem, przypadkiem sie okazalo ze ma hotel obok mnie... No i mocno zmeczenli ale poszlismy cieplego wieczoru na spacer po mojej dzielnicy, pokazalem jej mase fajnych miejsc i wypilismy wino nad stawem z fontanna. Nie byla to bardzo seksualna randka, troche ja obejmowalem na tej lawce, ale bez jakiejs mega chemii i szalu (zmeczenie, pozno). Jak ja odprowadzilem to jednak oboje chcielismy sie calowac bo czuc to bylo w powietrzu tylko tak...eee.. no i zapytala czy chce gume do zucia tak dobra chwile przed rozstaniem - bardzo sprytne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał1990
No i jaki był finał? Pocałowałeś? Ja chyba do takich rzeczy nie mam wyczucia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blyska reflektorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie ze pocalowalem, przeciez to byla jasna sugestia.. stalismy pod hotelem i nagle mi gume daje? przeciez mogla wejsc na gore i umyc zeby co i robi przed spaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoja droga nawet jak sprobojesz ja pocalowac i ona Ci da znac ze nie chce, to zawsze jestes na + bo pokazujesz ze masz jaja i jestes prawdziwym facetem ktory nie boi sie porazki... to nie jest zadna ujma, ze dziewczyna Ci odmowi, a od Ciebie sygnal ze jestes zainteresowany i pewny siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to byla inna aluzja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze nam sie rozmawiało, do tego dłuższe spojrzenia w oczy, uśmiech i jak się trochę nachylił to wiedziałam co chce zrobić, ja też chciałam więc nachyliłam się do niego i to był niesamowicie magiczny pocałunek <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal1990
Jak rozumiem dłużej utrzymujący się kontakt wzrokowy podczas rozmowy to też oznaka zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal1990
Chodzi mi w trakcie randki i rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, najwazniejsze oznaki zainteresowania wg waznosci: 1. smianie sie - z Twoich zartow, ale tez ogolnie dobry humor w Twoim towarzystwie 2. dotyk (przypadkowo Cie dotyka, kladzie reke na ramieniu gdy cos do Ciebie mowi) 3. spojrzenia, dlugie i wymowne 4. bawienie sie wlosami, bizuteria x ciezko powiedziec co jest wazniejsze 1 czy 2. 1 swiadczy o tym ze dobrze sie czuje w Twoim towarzystwie, ciagnie to bardziej w strone zwiazku 2 sugeruje fizyczne zainteresowanie, ciagnie w strone seksu 3. tutaj brak adnotacji, jak sie na Ciebie patrzy to cos chce / podobasz sie jej 4. to powinno sie pojawiac w wyniku emocji ktore odczuwa przy Tobie, bo cos robicie, badz opowiadasz cos ciekawego, bo sie droczysz - zaczales cos ciekawego i kazales sie domyslac albo nie chcesz powiedziec wiecej :) ... w innym skrajnym przypadku to moze oznaczac cos innego - ZNUDZENIE. co do 1 i 2 to jezeli masz powazniejsze plane to powinienes to miksowac. Z Twojej strony wazne jest 2. Musisz ja dotykac. Mozesz ja pocalowac w reke, jezeli nie uznasz tego za glupie i zrobisz to naturalnie. Trzymaj reke na jej ramieniu gdy do niej mowisz, zaczynaj niewinnie. Gdy cos upadnie schyl sie, ona tez sie schyli, zlap ja za reke. Gdy bedziecie przechodzic przez jakies miejsce to zlap ja za reke i poprowadz. Po nitce do klebka, zanim zauwazysz to juz bedziesz ja obejmowac, a potem przytulac... Calowanie wyjdzie samo z siebie, tak sie buduje chemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal1990
No ok wszystko fajnie, sa oznaki o ktorych piszesz. Potem odzywasz się do dxiewczyny zapraszasz na kolejną randkę a tu klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki klops? masz jakies leki przed porazka? przestan sie mazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal1990
Klops w tym sensie, że wydaje Ci się że wszystko idzie dobrze, a później dziewczyna odmawia np. kolejnego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy ze zle Ci sie wydaje, wiecej dystansu do siebie i poczytaj forum uwo pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal1990
Yhy. Każdy jak pisze to twierdzi, że to takie łatwe tylko w praktyce już nie jest tak różowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal1990
Coś ktoś jeszcze doda od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproś ja na kolejną randkę, jak zgodzi to znak, że jej się podobasz i tyle :p i weź ją pocałuuuuj :D kurde, też bym sobie poszła na randkę... chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal1990
haha ciekawa koncepcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten michal to okropne ciele,nie chciałbym z nim randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie, gdy następuje moment rozstania (ta rozmowa, przy której się już żegnacie) jeśli dziewczyna zaczyna się czymś bawić, czymkolwiek, mogą to być włosy, telefon, klucze, zapalniczka, a nawet suwak od kurtki, ponadto patrzy Ci w oczy lub nieśmiało zerka na Ciebie - to jest moment kiedy powinieneś ją pocałować. Czasami sygnały możesz odebrać sprzecznie, kiedy zbliżysz się już do niej, a ona spuści wzrok lub odwróci głowę to odpuść, jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mi się wydawało, że wtedy kiedy odwzajemnia pocałunek, a nie kiedy się odchyla:) Pocałunek to nie seks, nie czekaj na sygnały, tylko całuj. Pożegnanie i podziękowanie za wspólny wieczór to dobry moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×