Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jej nie zależy na znajomości

Polecane posty

Gość gość

Czy jej nie zależy na znajomości ? na początku rozmawialiśmy codziennie po 6 h nawet, w rozmowie było widać to coś, że chce gadać spotkałem się z nia 3 razy, a teraz nie chce sie spotkać rozmawiamy góra 1 h i w tych rozmowach ja ciagle pytam opowiadam a ona tylko odpowiada mi półsłówkami od niechcenia, nigdy do mnie pierwsza nie napisze co słychać potrafi nie odpisać na wiadomość w ogóle, czasem nawet nie gadamy 4,5 dni a ona nic sie nie odezwie, pytałem czy mam jej dać spokój a ona mi na to, że mnie lubi możemy pisać jak sprawdzić czy jej zależy na znajomości bardzo ją lubie i nie moge przestać o niej myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę dziewczyny o rade co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieje tu desperacja. Ty nie widzisz ze ja odstraszasz takim zachowaniem? I mowie to jako dziewczyna. Pamiętaj ze zaczyna nam zależeć na tych których tracimy lub są dla nas nieosiagalni. Złota rada-przestano się do niej odzywać. Jeśli ona cie naprawdę lubi to sama się odezwie gwarantuje ci to. Jesli nie to najzwyczajniej jej nie zależy. A po co masz się ponizac w jej oczach i wypisywac do niej jak natret? Nie zmusisz nikogo do miłości. A takim narxucaniem się tylko zniechecasz ja do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×