Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dr Aldona Stachura, jakie macie opinie?

Polecane posty

Gość gość

Witam, Słyszał ktoś o dr Aldonie Stachurze z La Perla? Wybieram się na konsultacje w sprawie opadających powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na liposukcji, bardzo sobie chwalę. Lubię takie podejście do pacjenta, duża wiedza, a nie wciskanie wszystkim tego samego zabiegu. W Warszawie przyjmuje od niedawna, nie słyszałam złego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ją dzisiaj w "pytaniu na śniadanie", bardzo mnie do siebie przekonała. Szukam do niej kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w zeszłym tygodniu! Klinika La Perla na Łowickiej w Warszawie. Pani doktor jest wspaniała! Jestem umówiona już na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojej przedmówczyni- czy długo czeka Sie na zabieg?? Jestem umówiona na konsultacje w poniedziałek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekałam prawie 2 tygodnie, bo nie przyjmuje w Warszawie codziennie. Jestem zachwycona Panią Doktor! Poleciła mi nici liftingujące na moje opadające policzki, na początku byłam trochę opuchniętą, ale z każdym dniem jest coraz lepiej, widzę już ze jest efekt. Znajomi też mówia ze wygladam jakos lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robgiłam u dr Stachury liposukcję z przeszczepem tłuszczu do piersi i śmiało mogę polecić! Ma bardzo dobre podejście do klientek, potrafi wysłuchać, uspokoić, dobrać odpowiednią metodę- przynajmniej tak było w moim przypadku. Nie miałam żadnych powikłań po operacji a Pani doktor była w pełni zaangażowana od pierwszej wizyty po ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosnenawiosne
Witajcie Mam wizyte konsultacyjna z dr.Aldoną Stachurą w listopadzie Mam zamiar pommniejszyc sobie biust (nosze rozmiar 65J) Czy ktoras jest moze po takiej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dobrych kilka miesięcy temu robiłam operację zmniejszenia mojego kulfona bo był bardzo długi. Pani doktor Stachura jest faktycznie bardzo miłą lekarką. Z efektów jednak nie jestem zadowolona. Nie wiem czemu ale wcześniej nos był węższy a teraz zrobił się większy bo się poszerzył. Nos jest też ciągle za długi, więc efekty są mizerne. Pani doktor powiedziała że jest zadowolona z operacji - ja nie. Powiedziała że można go poprawić, ale ja nie wydam kolejnej dużej kwoty, zwłaszcza, że już jestem rozczarowana po pierwszej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 22.02.2016 o 15:15, Gość gość napisał:

Witam, Słyszał ktoś o dr Aldonie Stachurze z La Perla? Wybieram się na konsultacje w sprawie opadających powiek.

Nie polecam kłamią na kwotach końcowych o wiele wyższe i nie wiadomo skąd te kwoty zero wyjaśnienia a doktor Aldona robi bardzo brzydkie usta. Przyszłam z asymetria została ona jeszcze powiekszona a doktor poleciła zasmakować szminka i nie będzie widać. Kpina chamstwo za 1500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Boże nie polecam tej lekarki jej zawód to wielka pomyłka byłam na wypełnianiu doliny łeż wyglądam okropnie jak świnka a już 3 miesiąc leci . Twarz zniekształcona, krzywa. Dr. Stachura  jest nastawiona tylko na grube banknoty

Dodam ze sama sobie pisze komentarze pozytywne n znany lekarz !!! ponieważ ja dodałam swoją rzetelna opinie jak mnie potraktowała to ją nie dodali.

 

Omijać tego lekarza Aldon Stachure ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Katowice

Nie nawidziłam swojego nosa a dziś nie nawidzę go jeszcze bardziej gdyż  Doktor Aldon Stachura sprawiła że jest jeszcze brzydszy

Spóźniła sie na konsultacje nic nie tłumaczyła jesli chodzi o przebieg operacji czy powikłania to tylko ja zadawałam pytania i to mi powinno dać do myślenia że coś jest nie tak  . Nie douczona ?czy to gbur? Napawano nie lekarz mimo to tak nie nawidziłam mojego nosa ze zaryzykowałam zaślepiona że przecież jest lekarzem tak reklamowanym tyle ma opinii pozytywnych . 

Dzis płacze, żałuje ale czasu nie wrócę

 

Proszę was kobiety zastanówcie się tysiąc razy zanim odwidzicie ta klinikę i tą doktor Aldonę Stachura

Ten komentarz jest przestrogą dla innych osób bo ta lekarka oczywiście za nic nie odpowiada zniszczyła mi życie

Nie wierzcie w pozytywne komentarze które mozna znaleźć o tej doktor w intranecie to jest wielkie oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara P z Rudy Śląskiej

Nie nie nie  trzy razy Nie!

Odwiedziłam Panią doktor Aldone Stachure, która przyjmuje w Krakowie, Warszawie i coś słyszałam że w Katowicach. Jednak dołączam do poprzednich wyżej napisanych komentarzy że tej Pani doktor brakuje podejścia do pacjenta.  Nie słucha pacjeta gdy mówi o swoich oczekiwaniach bo w efekcie końcowym całkiem inaczej to wygląda. Napiszę na swoim przykładzie. Mialam wypełnianie ust kwasem oczywiście Pani doktor sama nie wyjaśni jaki to kwas i jak długo się utrzymuje czy jakieś są powikłania itp. Trzeba o wszystko samemu dopytać czyli mieć już jakąś wiedzę nabyta z internetu. Później jest zabieg szybki i bezbolesny. Efekt końcowy szybko to nie znaczy że dobrze. Pi zabiegu zostało dużo nie równości w ustach i aa one nawet po 3 miesiącach po zabiegu przez co usta są asymetryczne z widocznymi ubytkami. Cena końcowa za zabieg również dużo odbiega od wyceny przed zabiegiem bo różnica 500 zł. Czyli nie wiadomo za co  trzeba zapłacic  1500 zł za 1ml kwasu a na stronie pisze od 800 do 1200 i konsultacja gratis przy zabiegu jeśli jest tego samego dnia. Os

Obłuda, chamstwo i okradanie ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona

Tragiczna klinika, tragiczna lekarka. Nie rozmasowala mi pi zabiegu dobrze ust. Minęło 3 miesiące od wypełniania a ja dalej mam grody i gole w ustach. Skasowałi tak jak bym  robiła operacje plastyczna.

Wszystkie komentarze pozytywne które można przeczytać w internecie to czysta ściema. Nie ma ani jednego negatywnego ani neutralne. Mojego komentarza now wyświetli. Jestnie zadowolona z usług tego pseudo lekarza. Jeden wielki szyderczy uśmiech na twarzy tej lekarki i nabijanie kasy do portfela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona

Mojego komentarza negatywnego nie wyświetli. OszustwO! Ściema! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan

Dr Stachura jest cudowna moim zdaniem! Byłam w Estell na modelce i pani doktor spisała się świetnie, bardzo dużo czasu mi poświęciła, omówiła ze mną wszystko krok po kroku żebym nie miała żadnych wątpliwości i żeby wszystko było jasne. Zabieg wykonany pomyślnie, efekty są, wszystko się zagoiło. Nie rozumiem hejtu na panią dr 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×