Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

34 tydzień rozwarcie luteina

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 34 tygodniu ciąży. Dowiedziałam się, że mam rozwarcie i skraca mi się szyjka. Dostałam luteinę dopochwowo i aspargin na twardnienie brzucha. Czy ktoś tak miał? Jak działa ta luteina w tak późnej ciąży? Mam odstawić po 36 tygodniu i zastanawiam się czy wtedy urodzę czy może przeciwnie... Słyszałam, że przez luteinę ciężko później z rozwarciem i poród przez to trwa dłużej. Brzuch stawia mi się kilka razy dziennie, nie wiem czy to możliwe ze ta szyjka nadal się skraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 31tc zaczeła sie skracac szyjka. Trafiłam na patologię ciaży, Dostałam zastrzyki na rozwój płuc Malucha. Sprawdzono, czy wody się nie sączą, czy skurczy nie ma i wypuscili z kategorycznym nakazem lezenia....tylko do WC mogła wstawac. Leków nie dali. Powiedzieli, ze w tak później ciąży nie dają. Jezdziłam na kontrole raz w tygodniu. Po 36tc mogłam zacząc chodzic. Urodziłam w ostatnim dniu 38tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usłyszałam ze mam się oszczędzać, ale mam też starsze dziecko i mimo wszystko musze niektóre czynności normalnie wykonywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś powie coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×