Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

nikt nie chce kobiet po 30

Polecane posty

Gość gość

taka jest prawda. Słyszał ktoś o 24 latce która ma problem ze znalezieniem faceta? Po 30 uroda gaśnie, kobieta wygląda już przejrzale, dojrzale, choćby nie wiem jak była piękna, jej okres terminu przydatności minął.

Gość gośćdddddaad
Nieprawda. Miłość można znaleźć w każdym wieku. Wystarczy jej poszukać. Nie licz na to, że sama Cię znajdzie. To tylko takie gadanie.

Gość gość
tak samo faceci po 30. Do stałego związku bedą chcieli pewnie kogoś w podobnym wieku niż siksę co nic o życiu nie wie. Miłość istnieje i na każdego przyjdzie czas, nie wolno się na nią zamykać.

Gość gość
To nie prawda. Stare przechodzone baby nie są dziś w cenie. Atrakcyjna kobieta to może być między 15 a góra 25 lat. Później jej nalepszy czas mija. A jak do tego nie ma zawodu ani kasy albo do tego bękarta z poprzedniego związku to już całkowita porażka. Bleeee!

Gość gość
Stary dom, stare auto i stara żona to tragedia. Od tego trzeba spie/rda/lać, każdy mądry gość o tym wie.

Gość gość
jak macie takie priorytety i wygląd jest najważniejszy to nigdy prawdziwej miłości nie znajdziecie. Wartościowy człowiek szuka bratniej duszy i przyjaciela na całe życie i z podobną sobie osobą stworzą trwały związek.

Gość gość
naprawdę wierzysz w to, ze 37 letni przystojny gość gustuje w 32-35 latce? to jest mit. faceci po 30 nie chcą kobiet po 30, ponieważ u faceta wiek to nie problem 37 letni przystojniak może spokojnie wyrwac 28,29 latkę.

Gość gość
Gdybym nie szukała faceta, to teraz w wieku 24 lat nadal nie wiedzialabym co to pocałunek z facetem. Trzeba pomagać szczęściu, niestety ale nic samo nie przyjdzie. :)

Tak sobie czytam :) stwierdzam, że albo nie leczycie się albo za słabe leki bierzecie :) Aha zapomniałem o tym, że to marne prowo ale trza dbac by kafe miała zapłacone za reklamy ...

Gość gość
jak facet ma do wyboru atrakcyjną 27 latkę a atrakcyjną 33 latkę, wybierze 27 latkę

Gość gość
Do gościa akurat z tym się zgadzam, mój facet który ma 30 lat jest zadowolony, że ma młodszą od siebie kobietę i mówi że po co mu taka starsza od niego, jak może mieć młodą cipkę :D

Gość gość
to chyba dobrze, bo jak czytam twoje wpisy to co chwila dziękuję bogu , że nie jesteś zainteresowany :), jeden idiota mniej do użerania się

Z Toba nie podyskutuję bo masz kalkulator w głowie :) Biedny kretynie skoro patrzysz na pesel nie na charakter, osobowość kobiety, a później na wygląd bardzo często super to nie mam pytań ...... Wole mieć w łóżku kobietę pełną polotu, super humoru i kapitalnego podejścia do życia za cenę kilku fałdek tu i tam !!!! Natomiast co do Twojegu wpisu wybaczam Ci takie podejście bo nie wiesz jak wygląda prawdziwe życie.... Jak wygląda, smakuje i pachnie kobieta ..........Ciebie wychował internet photoszop i inne programy poprawiające. No cóż nie zna życia kto nie służył w marynarce :) P.S. Zawsze bedziesz niezadowolony bo to na ekranie nie ma się nijak do rzeczywistości. Mam nadzieję, że oceniane i pożądane przez Ciebie Panie wychowane na internecie będą się spodziewały że masz w majtkach co najmniej 20 cm potworam zawsze sztywnego .. :) Masz ?

Gość 1aqwe1
wiek wiekiem ale 30-latka przecież nie jest stara, może być zadbana i mieć ciało lepsze niż niejedna 25-latka. To bez znaczenia. Najważniejsze co się czuje. Są jeszcze normalni faceci, co uznają wartości większe niż wiek czy wygląd! Tu chodzi o porozumienie, wzajemne wsparcie, szacunek. Jeśli dwoje ludzi do siebie przyciąga to nie rezygnują z tego z powodu wieku powyżej 30-stki... Są różni ludzie, mają różne oczekiwania i tu po prostu każdy musi trafić na tego swojego wymarzonego i z taką osobą tworzyć dojrzały związek.

Gość gość
Kiedys jak bylem mlody i glupi, myslalem ze moja wybranka powinna byc dobra, inteligentna, wyksztalcona, ze wspolnymi pasjami, z dobra praca, i mnostwem przeczytanych ksiazek. Dzisiaj mam 35 i wiem ze to szczescia mi nie daje. Szczescie daje mi zgrabna laska z fajna dupa. Moze i sie cofnelem w rozwoju a moze po prostu nie musze byc poprawny politycznie.

Gość gość
A może po prostu tamta Cię zawiodła i myślisz teraz tą drugą głową...

Gość gość
Znowu to samo nudne prowo. Z domu nie wychodzisz i nic nie wiesz o kobietach, związkach. Nawet nie warto tego kometnowac, ale skometuję, bo moze jakaś młoda osoba ci uwierzy i dzień po 30 urodzinach skoczy z mostu bo jakis dureń się uparł by nieustannie dręczyc kobiety po 30sctce w internecie. Dostałeś kosza i masz obsesję.

Masz prawo wybierać mając takie pryncypia : X Kiedys jak bylem mlody i glupi, myslalem ze moja wybranka powinna byc dobra, inteligentna, wyksztalcona, ze wspolnymi pasjami, z dobra praca, i mnostwem przeczytanych ksiazek. Dzisiaj mam 35 i wiem ze to szczescia mi nie daje. Szczescie daje mi zgrabna laska z fajna d**a. Moze i sie cofnelem w rozwoju a moze po prostu nie musze byc poprawny politycznie. Stwierdzam, że skoro kiedyś byłeś młody i teraz jestes stary i taki sam :) Twoje szczęście to zanurzenie fiuta na 2 minuty w waginie ! Congratulejszyn oto szczyt szczęścia naszego 35 latka ;) Ciekawe, że będąc w tak posunietym wieku nie wiesz, że życie to nie tylko wkładanie fiuta ? i doba ma więcej niż 2 minuty ?

Gość gość
kobieta po 30 robi się dojrzała, to po prostu widać. 1 na 40 wygląda młodo, reszta po prostu wskakuje w pułap 30 latek... faceci nie chcą takich. taka jest okrutna prawda znam mase samotncyh 30 latek, atrakcyjne, wykształcone i co z tego? nikt na poziomie ich nie chce, a one nie chcą takich przecietniaków i koło sie zamyka Nie rozumieją, że nie dostaną jużfaceta atrakcyjnego.

Gość gość
Oczywiście, że słyszałam o 24 latce majacej problem ze znalezieniem faceta. Znałam takie osobiście. Każde twoje durnoty można obalic w 5 sekund.

Gość gość kolesia6
To co pisze autor niestety jest prawda i widze to po sobie ( jestem mezatka z 2 dzieci, mam 33 lata) Ostatnio ogladalam film z wesela na którym niedawno bylam i... stwierdzialm ze się starsznie postarzałam :( A naprawdę dbam o siebie- dieta , ćwiczenia, fryzjer, kosmetyczka itd. Wieku się nie przeskoczy. I prawda jest , ze facet zawsze wybierze mlodsza niż starsza :( Mój maz miał do wyboru ( owczesnie) dziewczyne która miała 30 lat i mnie fajna 25 latke ;) i wybral mnie.

Gość gość
cohed. Juz Darwin napisal ze motorem napedowym swiata jest poped seksualny. Faceci dla kobiet sa w stanie wojny wywolac, a bardziej przyziemnie - starac sie w pracy, zarabiac, awansowac, dbac o siebie, gory przenosic. Kobieta jest inspiracja dla mezczyzny.Ale musi to byc piekna kobieta. Nigdy nie slyszalem zeby inspiracja byla brzydka kobieta albo stara.

Gość gość
po 30 leci drastycznie płodnośc, dlatego od kobiety nie bije już taki blask. Faceci przestają się za nią oglądac niektóre wyglądają dobrze, ale wiekszosc jest już taka troche sucha.. Faceci mają wewnętrzny radar i przetrwanie gatunku mówi im żeby szukać mlodej, A kobieta jest młoda max do 30

Gość gość
Tak wybierze młodszą tylko co dalej?. Mam koleżankę po 20 a jej facet przed 40 i ona już dziś mówi, że i tak będzie go zdradzać :) . Jest jej dobrze z nim bo ma mieszkanie, zaprasza ją na kolacje itd. Twierdzi , że do seksu woli młodszego , nie pociąga jej .On czasem ją nudzi ,nie ma o czym rozmawiać i cały czas zastanawia się czy nie wygląda z nim śmiesznie, bo już stary.

Gość gość
Ale po co młodej babce przed 30 stka jakiś stary dziad? Panowie po 30stce też lekko nie maja. Młoda kobieta wybierze kogoś młodszego i atrakcyjnego. A nie 35 latka. Mieszkającego z mama :D

Gość gość
dziś Nawet dzis słyszałam o przypadku o tym, że facet rozstał się z młodszą (32 lata) a wybrał starszą (35 lat) i ta starsza była nawet ładniejsza. to smutne, że twój cenił w tobie tylko młodość. młodość ci mija i nagle związek jest pusty, bo nie oparliście go o żadne trwałe fundamenty. Jeśli facet ceni w kobiecie tylko młodość to jest dość prymitywnym osobnikiem. Trwałe zwiazki opieraja się na przyjaźni. były takie badania. Z tych waszych głupich teorii wynika ja taka 25 letnia zona JUŻ ZA 5 LAT będzie miała 30 lat to co dalej? zmiana na lepszy model? NO BO PRZECIEŻ NIKT NIE CHCE 30STEK. Temat jest tak głupi, że aż absurdalny, nielogiczny, komiczny.

Gość gość
W sumie to lepiej dzielic sie nieswiadomi z innym mloda laska niz miec tylko dla siebie stara.

Gość gość
A mój mąż lat 32 miał do wyboru kobietę szczupłą, z pięknymi włosami, po prawie - lat 28 i mnie, po mało ciekawych studiach, biedną, przy kości, z marnymi włosami i lat 37 i wybrał mnie... :) No więc?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować